Tom Hanks dla Bielska-Białej

Data dodania: 2018-12-21

Dzisiaj, kilkanaście minut po północy, Monika Jaskólska zdradziła w końcu całemu światu, na czym polegała będzie II część akcji z Tomem Hanksem w roli głównej. Znany aktor szuka kolejnego starego samochodu! I tym razem cały dochód z akcji również wesprze potrzeby naszego bielskiego Szpitala Pediatrycznego. Obejrzyjcie sami!

 

 

Jak informuje nasz portal Monika Jaskólska:

"W tej edycji bardzo mocno chcę nagłośnić problem psychiatrii dziecięcej, samobójstw i tego wszystkiego co się dzieje. Chce głośno mówić o przepełnionych salach na oddziałach psychiatrii, o miesięcznych kolejkach, o tym jak rośnie fala samobójstw. Tom ten problem rozumie, będzie wspierał i obydwoje będziemy go nagłaśniać."

Jak podkreśla Monika:

"Co istotne, tym razem to nie my robimy auto dla Toma Hanksa, ale on dla nas!"

O problemach psychicznych dzieci Monika poinformowała niedawno podczas przejmującej transmisji na żywo na swoim profilu:

 

O podsumowaniu akcji wymyślonych przez mamę z Bielska-Białej - Monikę, przeczytacie w wywiadzie dla naszego portalu: TUTAJ.

Wywiad z Moniką Jaskólską, naszą zimową MAMĄ Z OKŁADKI, także na łamach magazynu, którego dystrybucja trwa od początku grudnia. W wersji on-line magazyn ten znajdziecie pod adresem:

https://issuu.com/beskidzkamama 

Podziel się na:

Najpopularniejsze: