Spotkaj się ze Świętym Mikołajem w Galerii SFERA

Data dodania: 2018-12-04
Awatar Joanna Skowrońska - BeskidzkaMama
Joanna Skowrońska - Galeria SFERA

Długa siwa broda, czerwony strój i worek pełen prezentów… kto to taki? Oczywiście Święty Mikołaj! 6 grudnia, od godz. 12:00 do 19:00, zatrzyma się w Galerii SFERA, aby wręczyć prezenty wszystkim grzecznym dzieciom. Każdy, kto tego dnia odwiedzi galerię, będzie mógł wziąć udział w oryginalnych, świątecznych warsztatach.

Już niedługo, na specjalne zaproszenie Galerii SFERA, z dalekiej, zimowej krainy przyjedzie Święty Mikołaj, by spotkać się z najmłodszymi mieszkańcami Podbeskidzia. Mikołaj z chęcią porozmawia z każdym, kto go odwiedzi i zapozuje do wspólnych zdjęć, które będzie można odebrać w Punkcie Informacyjnym po 10 grudnia. Oczywiście będzie miał ze sobą wielki worek z upominkami dla każdego malucha, które pomogli mu przygotować jego najbliżsi przyjaciele – Cukiernia Sowa i Pizza Hut*.

W tym samym czasie, pomocnicy Świętego Mikołaja zorganizują warsztaty, podczas których wspólnie będziemy tworzyć przepiękne świąteczne ozdoby. Atrakcją dla dzieci będzie malowanie buziek w wyjątkowe, świąteczne wzory. Z kolei restauracja SUSHI DO (2. piętro, Galeria II) przygotowała bezpłatne warsztaty dla dzieci z przyrządzania sushi.

Zapraszamy na wyjątkowe Mikołajki w Galerii SFERA!

*Liczba upominków ograniczona (600 sztuk), upominki będą wręczane dzieciom do 9 r.ż.

Więcej informacji: www.sfera.com.pl 

Data:
2018-12-06
Rozpoczęcie:
12:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Bielsko - Biała, Galeria SFERA, Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: