Święty Mikołaj zawita do Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała

Data dodania: 2018-12-04

Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 6 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem. W programie również mikołajkowe gry, zabawy, konkursy i warsztaty tworzenia dekoracji świątecznych. Wstęp wolny!

Zarówno na wzorowych maluchów, jak i nieco bardziej niesfornych czeka niespodzianka. 6 grudnia Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała organizuje wielką zabawę mikołajkową. Specjalnym gościem będzie święty Mikołaj, który będzie czytał dzieciom bajki.

Na zbliżających się warsztatach maluchy będą przygotowywać się do nadchodzących świąt i stworzą prace, które udekorują domy czy też będą ciekawym podarunkiem dla najbliższych. Pod czujnym okiem animatorów dzieci przygotują styropianowe bombki choinkowe i koralikową biżuterię, a także będą pisać list do świętego Mikołaja. Nie zabraknie wesołych zabaw, w tym quizów i konkursów, klocków Lego oraz wielkiego zamku do skakania. Takie mikołajki muszą być udane!

Warsztaty mikołajkowe odbędą się 6 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421. Zajęcia będą prowadzone od godz. 14:00 do 19:00, a materiały potrzebne do wykonania prac zapewni organizator. Wstęp bezpłatny!

Data:
2018-12-06
Rozpoczęcie:
14:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, al. Bohaterów Monte Cassino 421
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: