Grudzień pełen emocji!

Data dodania: 2018-11-30

Zawsze trafione prezenty świąteczne, upominki za zakupy, niezwykły bożonarodzeniowy Targ Produktów Regionalnych, spotkania ze stylistką – Beatą Bojdą, spotkanie z Mikołajem… W Centrum Handlowym Sarni Stok grudniowe zakupy będą wyjątkowo emocjonujące!

Prezent świąteczny i upominek z okazji urodzin i imienin, a także zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Karta Podarunkowa Sarni Stok to po prostu prezent doskonały na każdą okazję. Szczęśliwiec, który znajdzie ją pod choinką będzie mógł sam kupić sobie wymarzony prezent w blisko 80 sklepach i punktach usługowych honorujących karty Visa. Karta podarunkowa Sarni Stok to prezent doskonały przynajmniej z kilku powodów: nie dopłacamy za wydanie karty, sami decydujemy o kwocie doładowania, a płatności kartą można dokonać w kilku różnych punktach i sklepach aż do wyczerpania limitu. Co więcej, kartę można doładowywać wielokrotnie: bądźmy #zerowaste i korzystajmy z tego przywileju, dbając o naszą planetę! W wielu salonach CH Sarni Stok za zakupy z Kartą otrzymamy dodatkowe upominki lub rabaty.

A jeśli Święta i nadchodzący okres sylwestrowy oznaczają dla Was rozterki związane z odwiecznym pytaniem „co na siebie włożyć?”, to koniecznie wpadnijcie do Sarniego Stoku w dowolny czwartek. Czeka tam na Was stylistka: Beata Bojda, która chętnie zabierze Was na zakupy, doradzi w doborze garderoby, opowie o najnowszych trendach, podpowie w kwestii dodatków, makijażu i fryzury. A wszystko to zupełnie za darmo! Dodatkowo w okresie przedsylwestrowym możecie skorzystać z porady w dniach 27-30.12.!

6 grudnia, do Centrum zawita najprawdziwszy Św. Mikołaj na swoich świetlnych saniach, a tuż po jego wizycie rozpoczniemy rozdawanie za zakupy pięknych Poinsecji - Gwiazd Betlejemskich!

To nie wszystko! Zadbaliśmy także by na stołach nie zabrakło pachnących łakoci i smakołyków, które sprawiają, że Święta są tak wyjątkowe. Od 15 do 23 grudnia zapraszamy na Targi Produktów Regionalnych – nie bez powodu potrwają one aż 9 dni! Ta wyjątkowa świąteczna edycja zgromadzi w jednym miejscu przysmaki z całego świata, nie zabraknie także tych naszych, regionalnych.

Taki grudzień zdarza się tylko raz w roku, spędźcie go w CH Sarni Stok!

/promocja/

Data:
2018-12-01
Rozpoczęcie:
09:00
Zakończenie:
21:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, CH Sarni Stok ul. Sarni Stok 2
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: