Weekend Skrzata w Starej Kablowni o pięknym uśmiechu

Data dodania: 2018-11-09

Uśmiech potrafi zdziałać wszystko. Odmienić nastrój, czy też sprawić, że zyskamy przyjaciół lub sprawimy komuś radość. Podstawą pięknego uśmiechu są oczywiście zdrowe i białe zęby. To szczególnie ważne, szczególnie wśród dzieci! Nasz czechowicki stomatolog-edukator Skrzat Szpulek przygotował coś specjalnego dla wszystkich dzieciaków, które chcą dowiedzieć się, jak dbać o piękne ząbki!

Weekend Skrzata z Kids Smile Studio odbędzie się tym razem w ramach prozdrowotnej edukacji stomatologicznej. Oczywiście wszystko będzie zorganizowane w ramach wspaniałej zabawy i wielu atrakcji dla ulubieńców Szpulka i Starej Kablowni!

10 listopada od 13:00 do 18:00 bawiąc się i zarazem ucząc o higienie jamy ustnej, będziemy zbliżać dzieciaki do bardzo ważnej tematyki związanej ze zdrowiem. Podczas sobotniej imprezy nie zabraknie konkursów z nagrodami, konkurencji sportowych oraz wielu gier i zabaw. Odbędą się również warsztaty z zakresu wiedzy o zdrowych ząbkach.

Oczywiście wszyscy uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursie plastycznym z nagrodami, w którym będzie można wygrać vouchery do stomatologa, gadżety i wiele innych, wspaniałych pamiątek!

Przypominamy również wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

Centrum Handlowe Stara Kablownia oraz Kids Smile Studio zapraszają na Weekend Skrzata, już 10 listopada w godzinach od 13:00 do 18:00!

Data:
2018-11-10
Rozpoczęcie:
13:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ