Elektryczny pojazd z Bielska-Białej dla każdego?

Data dodania: 2018-11-08

Od początku listopada w Galerii Sfera działa unikalne miejsce. Zagościła tam Fundacja Onboard365. Pod tym tajemniczym skrótem działa grupa innowatorów, która popularyzuje letnie i zimowe sporty deskowe, a także elektromobilność, czyli wykorzystanie desek z napędem elektrycznym w codziennym transporcie. Odwiedzając lokal fundacji na II piętrze Galerii Sfera II, czeka nas wiele bezpłatnych atrakcji: testy longboardów i napędów elektrycznych, warsztaty produkcji własnych pojazdów, kącik dziecięcy, prelekcje i pokazy.


Nasz projekt DIY ELECTROMOBILITY, promuje proaktywność, zdrowy styl życia i ekologię, przez zastosowanie naturalnych materiałów oraz silników elektrycznych – mówi prezes fundacji Mariusz Poznań.


Małe pojazdy elektryczne zrobione z drewna są nie tylko ekologiczne, ale też niezwykle praktyczne. Łatwo z nim wejść do autobusu, wozić go w bagażniku samochodowym – dodaje Domika Budzan – v-ce prezes.


Poza darmowymi atrakcjami w siedzibie OnBoard 365 można odbyć lekcję jazdy na desce, zapisać się do szkółki (zajęcia w sferze, raz w tygodniu), zorganizować deskowe urodziny dla dzieci lub wziąć udział w wyjeździe na stok czy pumptrack. Ekipa fundacji ideą elektromobilności planuje zarażać kolejne środowiska, a w swojej siedzibie chce skupiać twórczych, aktywnych ludzi, po to by wspólnie działać na rzecz miast bez korków, czystego powietrza i taniego transportu. Koniecznie odwiedźcie to miejsce i poczujcie przyjemność jazdy na elektrycznym longboardzie.


Serdecznie zapraszamy do współpracy i odwiedzin.
Godziny otwarcia: 7 dni w tygodniu 12:00-19:00

Podziel się na:

Najpopularniejsze: