Zakupy z profesjonalnym stylistą w Galerii SFERA

Data dodania: 2018-10-09
Awatar Joanna Skowrońska - BeskidzkaMama
Joanna Skowrońska - Galeria SFERA

W dniach 8 - 12 oraz 15 października Galeria SFERA organizuje wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich kobiet szukających najmodniejszych stylizacji, jesiennych inspiracji i nowego stylu Wybrane marki, których sklepy zlokalizowane są w Galerii, przygotowały specjalne rabaty na ubrania, biżuterię i dodatki. W zakupach pomoże profesjonalna styliska Katarzyna Olech – Oziembała.

Akcja „Zakupy z profesjonalnym stylistą” zostanie przeprowadzona we współpracy z jedenastoma salonami, do których została zaproszona w wybranym dniu profesjonalna stylistka -  Katarzyna Olech-Oziembała, która na co dzień stylizuje sesje zdjęciowe do reklam i magazynów modowych oraz pracuje na planach filmowych. Dzięki profesjonalizmowi i poczuciu humoru Kasi można nie tylko dokonać świetnych wyborów modowych, ale również miło spędzić czas. Konsultacje ze stylistką są bezpłatne.

Każda klientka będzie miała szansę zdobyć jedną z 11 Kart Podarunkowych Galerii SFERA o wartości 100 zł – otrzymają ją osoby, które dokonają zakupów o najwyższej wartości, w salonach biorących udział w akcji.

W przerwie między zakupami wszystkie Panie, które dokonają zakupu z udziałem stylisty, otrzymają zaproszenie na śniadanie lub lekki lunch w amerykańskiej restauracji Billy’s.

To nie koniec niespodzianek od Galerii SFERA – w czasie trwania akcji można skorzystać z 10% rabatu na bieliznę w salonie Dalia oraz do -20% na wybrany asortyment w LABIZU.

Wszystkie Panie, które chcą skorzystać z porady stylistki i rabatów zapraszamy do wybranych salonów we wskazanych terminach. Konsultacje są bezpłatne i może wziąć w nich udział każda klientka salonu– nie ma konieczności zapisów.

Harmonogram spotkań ze stylistką:

  • 08.10. poniedziałek: Simple, Liu Jo
  • 09.10. wtorek: Solar, Pretty One
  • 10.10. środa: Deni Cler, Betty Barclay
  • 11.10. czwartek: B&L Boutique
  • 12.10. piątek: Luisa Cerano, MDM
  • 15.10.  poniedziałek: Olsen

/wpis sponsorowany/

Data:
2018-10-08
Rozpoczęcie:
09:00
Zakończenie:
21:00
Miejsce:
Bielsko - Biała, Galeria SFERA, Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: