Poznaj swojego psiaka w Starej Kablowni!

Data dodania: 2018-09-27

Nasze psy komunikują się z nami często i bardzo chętnie, nawet jeśli o tym nie wiemy. Ale czy potrafimy zrozumieć o co im chodzi? Jak poznać potrzeby psa, ale również wychowywać go i bawić się z nim bezpiecznie? Na te i wiele innych pytań będzie można poznać odpowiedzi już 29. września w Starej Kablowni, podczas wyjątkowego wydarzenia: DOGadaj się ze mną. 

Stara Kablownia we współpracy z Polskim Centrum Dogoterapii „forgetmenot” Psia Edukacja, organizują bardzo ciekawe wydarzenie, które z jednej strony będzie edukować, ale z drugiej też bawić. Posiadanie psiaka, to w końcu masa radości i okazji do wesołej zabawy.

29 września, w godzinach od 10:00 do 16:00 na wszystkich chętnych będą czekać zabawy edukacyjne z elementami dogoterapii z psimi terapeutami, porady dotyczące pielęgnacji, szkolenia i tresury psa oraz nauka bezpiecznego obcowania z psami.

W ramach wydarzenia odbędzie się też pokaz programu profilaktycznego „Bezpieczny pies – Bezpieczne Dziecko”. Dla dzieciaków oczywiście przygotowane zostaną rymowanki i malowanki, a także ulubione malowanie buziek.

Centrum Handlowe Stara Kablownia, wspólnie z Polskim Centrum Dogoterapii, zapraszają już 29 września na to wyjątkowe wydarzenie, które będzie bawić, ale przede wszystkim uczyć!

Data:
2018-09-29
Rozpoczęcie:
10:00
Zakończenie:
16:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: