Weekend Skrzata z policją i bezpiecznym powrotem do szkoły w Starej Kablowni

Data dodania: 2018-09-06

Na zaproszenie Starej Kablowni, w sobotę 8. września, w centrum handlowym gościć będą policjanci, którzy będą edukować najmłodszych, a także rodziców w kwestiach związanych z bezpiecznymi zachowaniami w drodze do i ze szkoły. Ponadto, na uczestników czeka sprzęt policyjny i atrakcje dodatkowe.

Początek września i bezpieczny powrót do szkoły są stałymi elementami zarówno w życiu dziecka, jak i rodziców. W sobotę, w godzinach 13:00 – 18:00, policjanci będą edukować o bezpieczeństwie w drodze do i ze szkoły, a wśród wielu poruszanych kwestii, będą m.in. najważniejsze przepisy, porady dotyczące przekraczania jezdni czy przykłady niewłaściwego zachowania się w pobliżu ulicy.

Oprócz części edukacyjnej, na obecnych czekać będzie również pokaz sprzętu policyjnego, gry na macie „Autochodzik”, konkursy z nagrodami, kolorowanki o bezpieczeństwie, a chętni będą mogli przetestować alkogogle. Ponadto, każde dziecko otrzyma odblask, który z pewnością zwiększy bezpieczeństwo na drodze.

Przypominamy również wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

Zapraszamy na bezpieczny powrót do szkoły ze Starą Kablownią 8. Września, w godzinach od 13:00 do 18:00.

Data:
2018-09-08
Rozpoczęcie:
13:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: