Weekend Skrzata w Starej Kablowni w rytmach Hula

Data dodania: 2018-08-09

Ciepły ocean, biały piasek, kwieciste naszyjniki i egzotyczne tańce. Tak, to mogą być wymarzone wakacje… A wiecie, że jeszcze tego lata, wspólnie ze Skrzatem Szpulkiem przeniesiemy się na Hawaje? Stara Kablownia zaprasza na Weekend Skrzata z Tralalandią.

Już 11 sierpnia, od 13:00 do 18:00 gorące wyspy archipelagu Hawaje zagoszczą we wnętrzach czechowickiej galerii. Bielska Tralalandia przygotowała wspaniałe konkursy i turnieje hawajskie. Nie zabraknie mini disco, z ulubioną zabawą Hula i Limbo Dance! Na naszą rajską wyspę spadnie także zaczarowany spadochron, który rozbawi wszystkie dzieciaki.

Dodatkowo poznamy tajniki hawajskiego rękodzieła, damy porwać się grą zręcznościowym dla najsprawniejszych Hawajczyków oraz kalamburom i zagadkom wprost z oceanu.

Centrum Handlowe Stara Kablownia zaprasza 11 sierpnia, w godzinach od 13:00 do 18:00.

Skrzat Szpulek przypomina także wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

Data:
2018-08-11
Rozpoczęcie:
13:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: