Zapraszamy na ​Weekend zdrowia i urody w Starej Kablowni

Data dodania: 2018-07-20

Lato, to idealny czas na podładowanie baterii, wypoczynek ale i dobry moment, by coś zmienić w swoim wyglądzie. Jeżeli chcesz zrobić coś tylko dla siebie, a zdrowie i dobre samopoczucie jest dla Ciebie ważne, skorzystaj z Weekendu zdrowia i urody, który odbędzie się w Starej Kablowni!

Jeśli przed wakacyjnym wyjazdem codzienne obowiązki uniemożliwiają przygotowanie ciała do sezonu letniego i słonecznych kąpieli, to jeszcze nic straconego! Odpowiednie porady, konsultacje oraz wskazówki pozwolą osiągnąć wymarzony cel!

Uroda, zdrowie, pielęgnacja – to główne elementy wyjątkowego weekendu, który odbędzie się 20 i 21 lipca. To będą dni pełne wyjątkowych promocji i rabatów oraz spotkań z ciekawymi ekspertami, którzy pomogą wybrać właściwą drogę dla wszystkich zainteresowanych piękną zmianą i dbaniem o urodę.

Odmładzanie i ochrona skóry to domena Anny Adamus (Matuk) kosmetolog i Miss Polski kosmetyczek. Poradami z zakresu wizażu i darmowymi makijażami zajmie się wizażystka z Tańca z Gwiazdami – Ewa Paczyńska. Trenerka personalna Iwona Męcner to specjalistka od porad dietetycznych i treningowych, a dodatkowo mistrzyni Polski i Świata w kulturystyce i fitness.

Zachęcamy, aby dobrać odpowiednią dietę, poznać swój skład ciała, sprawdzić makijaż oraz dobrać wyjątkowe zestawienia kosmetyków, a przy tym zbadać swoją skórę i zadbać o piękne ciało. Tak, to wszystko w jeden wyjątkowy weekend w Starej Kablowni!

Porady i konsultacje zapewnią ponadto: Studio Figura Czechowice-Dziedzice, Natur House, Perfumeria Sinatra, Dermosfera, Salon Vital oraz stoisko Arbonne.

Dodatkowo, nie zabraknie rabatów na piękny i zdrowy styl życia. W dniach 20-21 lipca skorzystać będzie można z obniżek sięgających nawet -30% w: Aren Bielizna, Beauty Perfect, Dermosfera, Perfumeria Sinatra, Przystanek Zdrowia i Urody – Vital, Ziaja, Stoisko Spiritual Coach – motywacja, szkolenia, Stoisko Sokowy Raj, Stoisko Semilac.

Podczas całego weekendu do wygrania będą także: zabiegi kosmetyczne, treningi osobiste, konsultacje dietetyczne, kosmetyki, kupony zniżkowe i próbki.

To lato będzie piękne! Spotkajmy się w Starej Kablowni, już 20 i 21 lipca!

Data:
2018-07-21
Rozpoczęcie:
13:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: