Spotkanie z psiakami podczas Weekendu Skrzata w Starej Kablowni

Data dodania: 2018-07-05

Najlepszym przyjacielem człowieka jest…? No cóż, zdania w tej kwestii są podzielone pomiędzy koty i psy. Ale my nie staramy się rozstrzygnąć tego sporu, bo wiemy, że najlepszym przyjacielem dzieciaków jest Skrzat Szpulek! Tym razem zaprasza on wszystkich milusińskich na otwarcie wakacji z psiakami! Pamiętajcie, że od lipca, nasze spotkania będziemy rozpoczynać wcześniej - bo już od 13:00!

Centrum Handlowe Stara Kablownia, już 7 lipca, stanie się miejscem przytulnym niczym ulubiony psiak! Zapraszamy na Psiejski” Weekend Skrzata, który przygotowujemy wspólnie z Psią Edukacją oraz Polskim Centrum Dogoterapii: ForgetMeNot.

Nie zabraknie zabawy, konkursów i edukacji. Wspólnie będziemy uczyć się, jak rozpoznawać potrzeby psa oraz właściwie go karmić i pielęgnować. Dowiemy się, jak bezpiecznie bawić się z psem, sprzątać po naszych ulubieńcach oraz sprawić, że każdy spacer z pupilem będzie przyjemnością.

Przypominamy także dzieciom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

Do zobaczenia 7 lipca, w godzinach od 13:00 do 18:00 w Starej Kablowni!

Zachęcamy również do odwiedzin strony Psiej Edukacji: www.PsiaEdukacja.euwww.PsiaEdukacja.eu

Data:
2018-07-07
Rozpoczęcie:
13:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: