I Bielskie Targi Rodzica za nami

Data dodania: 2018-06-19

W minioną sobotę 16 czerwca br. miały miejsce I Bielskie Targi Rodzica. Wydarzenie na którym zaprezentowały się lokalne firmy godne zaufania i tworzone z pasją.

Wśród WYSTAWCÓW nie brakowało producenctów rękodzieła, logopedów, fizjoterapeutów, ekspertów od chustonoszenia, mistrzów gastronomii i innych. Firmy przygotowały KONKURSY z cennymi NAGRODAMI!Uczestniczyli: Sport and Fun, Tortownica, TulimySię, Trening Zdrowego Życia, UtuLeni, Yoga&Mental Zone, Akademia Malucha, Eufonia, Babice, Blank, High Five, Instytut Systemowej Pracy z Rodziną "Poza Schematem", MaBiBi, MaSza, Paticzkowo, Pozytywny Trening, Relacja Pozytywna Sytuacja, Willa Natalia, LR, Souvre, Bielskie RaBBaty, Vanilla Shop, Justyna Bronowska Fotografia, Przedszkole Kolorowa Kraina, LalaLove, Atina-Art, Kursy Pencil, Naturhouse, Studio Figura, Przedszkole Błękitna Sówka, Blanca Baby
Część ekspertów poprowadziła WARSZTATY. Organizatorem są założycielki Bielskiego Dzidziusia - Maria Zawada i Małgosia Stasiaczek. Inicjatywa pokazuje, że Mama nie musi zamykać się w domu i może wraz z dzieckiem uczestniczyć w życiu społecznym. "Organizacja 1 Bielskich Targów Rodzica była dla nas sporym wyzwaniem. Przede wszystkim dlatego, że obie jesteśmy mamami ponad rocznych córeczek, pracujemy i udzielamy się w innych akcjach. Nie spodziewałyśmy się też, że będzie nimi takie zainteresowanie. Serdeczne dziękujemy Wystawcom i Zwiedzającym, bo to dzięki nim te targi tak się udały. Dzięki wszystkim zaangażowanym mamy już know-how organizacji takiego przedsięwzięcia. Planujemy już kolejną edycję, zapraszamy za rok." - informuje Maria. 

 

Fot. Justyna Bronowska Fotografia

Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ