Szpital nie musi być smutny!

Data dodania: 2018-06-11

Szpital nie musi być smutny! Dzięki działaniom Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej  niedługo żywiecki Oddział Pediatryczny będzie jeszcze bardziej przyjazny dzieciom, ich rodzicom oraz pracownikom medycznym.
 
Stowarzyszenie 31.05.2018 r. zakończyło zbiórkę zabawek na rzecz Oddziału Pediatrycznego w Żywcu. Dzięki wsparciu wielu życzliwych ludzi z naszego miasta niedługo świetlica dla dzieci nabierze ciekawszej formy i piękniejszych barw. 
 
W dniu 11.06.2018 r. na Oddziale Pediatrycznym Zespół ViStudio - Studio Reklamy sprawił kolną radość przebywającym na tym oddziale w szpitalu. Pracownicy firmy Zakład Fotograficzny u Jarka - Jarosław Deka, który ufundował folie termiczne oraz matujące zamontowali folie w różnych miejscach oddziału dziecięcego. 
 
Folie te zwiększą komfort spędzania czasu na świetlicy dzieci i ich rodziców, zwiększą wygodę korzystania z toalet wszystkich pacjentów oraz polepszą komfort lekarzy pediatrów w pokoju lekarzy. Stowarzyszenie obecnie czeka na wypranie wszystkich misiaczków, które zostały przekazane na akcje Wesoły szpital i po ich odbiorze od firmy Kucia - pralnia ekologiczna i magiel - będą podejmowane kolejne działania na rzecz szpitalnej świetlicy dla dzieci.
 
Na pewno opiszemy kolejne etapy prac Stowarzyszenia w projekcie Wesoły szpital.
 
Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/580504059015139/
 

Podziel się na:

Najpopularniejsze: