Weekend Skrzata na sportowo w Starej Kablowni!

Data dodania: 2018-06-08

Mistrzostwa Świata już blisko, ale zanim zaczniemy kopać piłkę, warto przygotować się fizycznie do zmagań na najwyższym poziomie. Każdy mały sportowiec wie, że najpierw należy się dobrze rozgrzać! Skrzat Szpulek w ramach najbliższego, sportowego Weekendu Skrzata zadba o dobrą kondycję i świetną zabawę!

Centrum Handlowe wspólnie z Krainą Kropka gwarantują dobrą i aktywną zabawę. Podczas Sportowego Weekendu Skrzata, który odbędzie się 9 czerwca, w godzinach od 15:00 do 19:00 zaplanowano wiele atrakcji.

Będzie można: zmierzyć się w różnych dyscyplinach sportowych, przeciąganiu liny, slalomie z piłką, kręglach, rzucie cebulą, czy nawet limbo dance, a spragnieni wesołej zabawy mogą wziąć udział w kalamburach, wyścigach samochodów Wader oraz zabawach z chustą animacyjną i hula hop.

Na dzieciaki oczywiście czekać będą zajęcia plastyczne, wiele konkursów z nagrodami oraz malowanie buzi i wspaniałe zwierzątka z baloników!

Stara Kablownia, Skrzat Szpulek i Kraina Kropka zapraszają do wspólnej zabawy podczas Sportowego Weekendu Skrzata, już 9 czerwca w Czechowicach-Dziedzicach!

Data:
2018-06-09
Rozpoczęcie:
15:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: