Trzy Dni Święta dla dzieciaków w Starej Kablowni!

Data dodania: 2018-05-29

Dzień Dziecka to nie jest zwykłe święto. Dokładnie tak, jak i oczekiwania dzieciaków nigdy nie są proste do spełnienia. Każdy rodzic zgodzi się z tym, że czasami trzeba się nieźle napracować, a w tym przypadku Stara Kablownia może pomóc! Tegoroczne świętowanie DNIA DZIECKA przygotowaliśmy w pakiecie trzydniowym! To oznacza, że frajdy i niespodzianek nie zabraknie dla nikogo.

Zapraszamy na niezwykłe weekendowe atrakcje przygotowane z myślą o całych rodzinach. Rozpoczynamy już w piątek 1 czerwca, gdzie od godziny 12:00 do 20:00 będzie można wziąć udział w ciekawych, niecodziennych wydarzeniach. Spragnieni poznania niezwykłych przygód Harrego Pottera wezmą udział w czarodziejskich warsztatach, które dodatkowo ubarwią pokazy ognia i sztuk magicznych. Podczas aktywnej rozrywki nie zabraknie również energetycznej strefy na parkingu przed galerią (poz. -1), w której aktywnie będzie można spożytkować energię, między innymi na dmuchańcach i Eurobungee. Dla wszystkich wystąpi, znana z TVP ABC i konkursu Eurowizja, Ciocia Tunia, a występ osłodzi pyszna wata cukrowa, którą można otrzymać całkiem za darmo – wystarczy przedstawić paragon na dowolna kwotę zakupu dokonanego 1 czerwca, z jednego ze sklepów w Starej Kablowni. Dodatkowo na dzieciaki czekać będą konkursy z nagrodami i, jak zawsze ulubione, zajęcia plastyczne i malowanie buziek.

W sobotę, 2 czerwca, podobnie zabawę rozpoczniemy w samo południe. Tego dnia będzie można wziąć udział w grze w gigantyczne memory, a także innych grach planszowych i konkursach z nagrodami. Spragnieni tańca będą mogli się wykazać podczas mini-maratonu Zumba Kids oraz wielu zabawach plastycznych i taneczno-ruchowych. Za paragon na dowolną kwotę, wydaną w jednym z naszych sklepów 2 czerwca, będzie można wyruszyć we wspaniałą podróż „mini Expressem”, wśród gigantycznych baniek mydlanych.

W niedzielę, 3 czerwca, Multikino w Starej Kablowni przygotowuje wspaniałe atrakcje, połączone z zabawą dla kino maniaków. Od 12:00 do 20:00 będzie można wziąć także udział w kolorowych animacjach i wielu konkursach z nagrodami.

Dla rodzin, które chciałyby wspólnie wziąć udział w aktywnej zabawie na świeżym powietrzu, przygotowaliśmy również atrakcje podczas tegorocznego Biegu Pszczyny. Każdy z małych uczestników otrzyma specjalną koszulkę przygotowaną z okazji zmagań przez Centrum Handlowe Stara Kablownia, a dodatkowej energii dostarczy wyjątkowa maskotka, która będzie częstować pysznymi słodyczami.

Tegoroczny Dzień Dziecka z Centrum Handlowym Stara Kablownia to prawdziwa bomba atrakcji! Zapraszamy od 1 do 3 czerwca, na wspólne, weekendowe świętowanie i doskonałą zabawę!

Data:
2018-06-01
Rozpoczęcie:
12:00
Zakończenie:
20:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: