Galeria SFERA z nową strefą dla rodzin - zapraszamy do Kolorowego Ogrodu!

Data dodania: 2018-05-28

Ponad 100 mkw. zaaranżowanych z myślą o najmłodszych gościach największego centrum handlowego w Bielsku-Białej. Galeria SFERA inauguruje właśnie nową przestrzeń dla maluchów zlokalizowaną w strefie restauracyjnej Galerii Sfera II – Kolorowy Ogród. To kolejne udogodnienie, wprowadzone w ramach trwającej modernizacji obiektu, zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi w różnym wieku. Do przetestowania strefy zostały zaproszone dzieci z Przedszkola nr 2 z Bielska-Białej!

W Galerii SFERA odświeżono już pokoje dla rodziców z dziećmi, a w toaletach pojawiły się urządzenia i sanitariaty dostosowane do najmłodszych. Teraz na terenie strefy gastronomicznej Galerii Sfera II wydzielona została specjalna strefa zabaw dla dzieci i przestrzeń do odpoczynku. Pojawiły się w niej zabawki i tablice manipulacyjne, piankowe owady, kreatywne fasolki czy pufki emocyjne. Nie zabrakło tam również miękkich, piankowych zjeżdżalni, stolików z kredkami i kolorowankami, a nawet mini-kina – ekranu umieszczonego na optymalnej wysokości, aby dzieci mogły oglądać ulubione bajki w naturalnej i zdrowej pozycji. Kolorowy Ogród otwarty jest codziennie w godzinach pracy Galerii SFERA i przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat.

Pierwszymi gośćmi Kolorowego Ogrodu były dzieci z Przedszkola nr 2 z Bielska-Białej. Maluchy ochoczo przetestowały wszystkie dostępne zabawki, w pełni odkrywając możliwości nowego placu zabaw. Na zakończenie wszystkie dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek do Grycana oraz otrzymały bilety do centrum zabaw Leopark.

Rodziny z dziećmi to bardzo ważna grupa klientów odwiedzających Galerię, która chętnie korzysta także z oferty restauracyjnej. Stąd, aby sprostać ich oczekiwaniom, rozwijamy i przebudowujemy naszą strefę restauracyjną z myślą o dzieciach i ich rodzicach, którzy spędzają w nim czas – mówi Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera. – Mamy nadzieję, że zaproponowane udogodnienia umilą czas spędzony podczas zakupów i spotkają się z pozytywną opinią nowych i stałych klientów – dodaje.

W nowej strefie rodzinnej na drugim piętrze w Galerii II zaaranżowano także kącik dla mamy karmiącej, w którym pojawił się wygodny fotel z podnóżkiem, stolik z podgrzewaczem do butelek i zabawki – gra labirynt na stopy, które zajmą dzieci, gdy rodzic zajmuje się młodszym rodzeństwem. Wydzielenie tego miejsca pozwala na nakarmienie niemowlaka w komfortowych warunkach.

Przestrzeń dedykowana dzieciom

Na drugim piętrze w Galerii Sfera II czeka na dzieci także centrum zabaw Leopark.  Ideą Centrów LEOPARK, jest dbałość o zdrowy ruch i rozwój fizyczny dzieci. Dzieci rozwijają się ruchowo, dzięki sprzętom bezpiecznym i dostarczającym im wielu pozytywnych wrażeń jak: zjeżdżalnie, trampoliny czy motocykle lub labirynt. Dodatkowo w Leoparku w Bielsku Białej działa jedna z największych atrakcji dla dzieci - helikoptery, dzięki którym dzieci mogą na chwilę poszybować na placu zabaw.

Wierzymy, że Kolorowy Ogród oraz Leopark stworzą wspólnie atrakcyjną przestrzeń dla dzieci, w której najmłodsi gości Galerii SFERA miło spędzą czas na zabawie w bezpiecznym otoczeniu  – mówi Monika Magner. – Przedszkolaki, które miały już okazję poznać nasz nowy plac zabaw, były zachwycone– na pewno spodoba się on wszystkim dzieciom, które serdecznie zapraszamy! – podsumowuje.

Podziel się na:

Najpopularniejsze: