O lwie, Dorotce i blaszanym drwalu – bezpłatne przedstawienie dla dzieci

Data dodania: 2018-05-15

Już wkrótce fani bajek razem z Dorotką zostaną porwani przez tornado do magicznej krainy Oz. Jakie przygody czekają na bohaterów i czy łatwo będzie się wydostać z odległego świata? Już 19 maja Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała zaprasza dzieci na przedstawienie z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Wstęp bezpłatny!

Powieść autorstwa L. Franka Bauma pt. „Czarnoksiężnik z Krainy Oz” została wydana w 1900 roku w Chicago i była wielokrotnie ekranizowana i wystawiana na scenie. Popularna historia jest zaliczana do klasyki światowej literatury fantasy dla dzieci, a zasługą są z pewnością barwne i wyraziste postacie, które na długo pozostają w pamięci czytelników. Już 19 maja mali goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała będą mieli okazję zobaczyć pełną alegorii i metafor adaptację powieści Bauma.

Mali widzowie zostaną razem z Dorotką porwani do magicznej krainy Oz, w której czeka ich mnóstwo przygód i nieoczekiwanych zdarzeń. Aby wydostać się z krainy i wrócić do domu, główna bohaterka będzie musiała dotrzeć do Czarnoksiężnika, a w drodze będą jej towarzyszyć Strach na wróble, tchórzliwy Lew oraz blaszany Drwal. Czy bohaterom uda się znaleźć to, czego szukają, a Dorotce wydostać z magicznego świata? Pouczająca bajka z pewnością da maluchom do myślenia, a wyraziste postaci na długo zapadną w pamięć widzów.

Teatrzyk „Czarnoksiężnik z krainy Oz” odbędzie się 19 maja w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421. Przedstawienie odbędzie się dwukrotnie, o godz. 15:00 oraz 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Data:
2018-05-19
Rozpoczęcie:
15:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała, al. Bohate
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: