Kreatywne klocki Playmobil podczas Weekendu Skrzata w Starej Kablowni!

Data dodania: 2018-05-09

Niezwykłe przygody, niesamowite historie i akcja, o jakiej nie śniło się reżyserom kina akcji! To wszystko potrafi wytworzyć i zrealizować dziecięca wyobraźnia. Wystarczy dodać nieco pozytywnych bodźców, na przykład przy pomocy kreatywnych klocków Playmobil! Przekonajcie się o tym sami, bo okazja na świetną zabawę zbliża się wraz z kolejnym Weekendem Skrzata!

12 maja, od 15:00 do 19:00 Stara Kablownia, wspólnie ze sklepem Skrzat – najlepszym miejscem dla zabawek, zapraszają na kreatywne godziny spędzone na zabawie klockami Playmobil. Oczywiście nie zabraknie świetnych gier, animacji oraz konkursów z nagrodami i prezentów dla wszystkich dzieci.

Dodatkowo tego dnia sklep Skrzat proponuje promocję na zabawki marki Playmobil -15%! Warto skorzystać z tej okazji i zrobić prezent dzieciakom!

Przypominamy wszystkim dzieciom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody.

Do zobaczenia w sobotę 12 maja w Starej Kablowni!

Data:
2018-05-12
Rozpoczęcie:
15:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, Legionów 83A, Czechowice-Dziedzice
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: