Pierwsza taka wypożyczalnia na Podbeskidziu!

Data dodania: 2018-04-22

Kiedy w rodzinie pojawia się dziecko, wielu pasjonatów górskich wypraw odkłada na bok sprzęt telemarkowy czy buty trekkingowe i poświęca czas jedynie swoim domowym obowiązkom. Dziecko nie musi jednak sprawić, że całkowicie zrezygnujesz z własnych przyjemności. Doskonałym rozwiązaniem jest wspólne podróżowanie z odpowiednim wyposażeniem. W organizacji takiego wypoczynku pomoże Wam wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci.

 

Wyprawy rowerowe z dzieckiem - przyczepka

Jeśli lubisz długie wyprawy rowerowe oferujemy Ci możliwość wypożyczenia komfortowej i bezpiecznej przyczepki dla malucha. Umocowana do tylnego koła roweru zapewni wygodne miejsce dla Twojego dziecka, a jednocześnie nie wpłynie na komfort jazdy. Przyczepki rowerowe mają zamknięte konstrukcje, ze ściankami wyposażonymi w szybki. Dzięki temu maluch jest w nich całkowicie chroniony przed wiatrem i deszczem. Nie grozi mu też wypadnięcie, a jednocześnie ma zapewniony dobry widok.

Według producenta przyczepki są odpowiednie dla dzieci od urodzenia do 7 roku życia.

Wyprawy rowerowe z dzieckiem – foteliki

Przednie foteliki marki Thule pozwolą tobie i twojemu dziecku cieszyć się ze wspólnej jazdy rowerem. RideAlong mini posiada wyściełane 5-punktowe pasy bezpieczeństwa które skutecznie zabezpieczają dziecko w czasie jazdy, a wysokiej jakości zastosowane materiały gwarantują wytrzymałość i odporność fotelika rowerowego na wszelkiego rodzaju zarysowania i uszkodzenia.

Zaprojektowany i przetestowany dla dzieci w wieku od 9 miesięcy* do 3 lat o wadze maks. 15 kg. *W przypadku dzieci poniżej 1 roku życia należy skonsultować się z pediatrą.

Nosidła turystyczne

Wypożyczalnia przyczepek rowerowych udostępnia również nosidełka turystyczne, które doskonale sprawdzą się podczas wypraw trekkingowych. Wygodne siedzisko możesz nosić na plecach. Dzięki temu masz dziecko zawsze przy sobie, a jednocześnie możesz się cieszyć przyjemnością z wędrowania. Kiedy dziecko jest gotowe na takie nosidło? Najbezpieczniej zacząć wtedy, kiedy już samodzielnie siedzi. Posłużyć nam może nawet do 4 roku życia. 

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego dla dzieci umożliwia wynajęcie przyczepek i nosidełek za kilkanaście złotych dziennie.

Na hasło BESKIDZKA MAMA – RABAT 20%

Dane adresowe:

AUTOBAG FHU GRZEGORZ ŚLEZIAK 
KOZY K. BIELSKA-BIAŁEJ UL. Bielska 164
(na granicy Bielsko-Biała - Kozy) 

TELEFON : 33/8182114, 509504912
CZYNNE : 9.00 - 19.00
sobota : 9.00 - 15.00
e-mail : [email protected]

 

http://www.aktywnywypoczynek.com.pl/

Znajdź nas na Facebooku:

https://www.facebook.com/aktywnywypoczynekcompl/

/artykuł sponsorowany/

Podziel się na:

Najpopularniejsze: