Niewygaszone odruchy wczesnodziecięce

Data dodania: 2018-04-12

Wraz z Pracownia terapii i rozwoju Bliżej zapraszamy na kolejne spotkanie na temat odruchów wczesnodziecięcych.

"Dlaczego to dziecko tak się zachowuje?! 
Warsztat, oparty o twardą wiedzę neurologiczną, który miękko doda ci otuchy, konkretnie podpowie co robić i diametralnie zmieni spojrzenie na ludzi"

Czasem ATOS kojarzy nam się wyłącznie z psem, MORO – z kurtką, STOS – ze stertą. Tym czasem okazuje się, że są częściami naszego programu rozwoju neurologicznego, który jeśli się „zatnie” może potężnie utrudniać nam i naszym dzieciom życie. Jeśli słyszałaś o odruchach pierwotnych lub miałaś do czynienia z diagnozą w obrębie integracji sensorycznej lub wręcz przeciwnie – nigdy nie natknęłaś się na to zagadnienie, nadal to, o czym opowiem na spotkaniu, co sprawdzimy na sobie i skonfrontujemy z doświadczeniami swoich dzieci, może być wielkim odkryciem na miarę nowej jakości życia.

Sprawdź jak możesz pomóc sobie, dziecku i innym bliskim podczas warsztatów nt. dojrzewania układu nerwowego - odruchów przetrwałych. 


Czy to dla Ciebie?

Zastanawiasz się dlaczego dziecko zachowuje się w określony, „dziwny” sposób? 
Jest wybuchowe, często przeżywa złość lub reakcje wydają się przesadzone? 
Ma trudności w nawiązywaniu relacji z innymi, czy w ogóle – w obcowaniu ze światem? 
Jesteś zmęczona i sfrustrowana jego nieporadnością, brakiem koncentracji, tym, że nie słucha, wierci się i kręci, nie chce się uczyć?

a dodatkowo:
- jesteś rodzicem, dziadkiem, nauczycielem lub opiekujesz się dziećmi? 
- szukasz innych rozwiązań niż karanie, nagradzanie, bo widzisz ich bezsens, szkodliwość lub krótkowzroczność?
- wierzysz w potęgę relacji z drugim człowiekiem oraz w to, że dziecko to człowiek?

WARSZTAT JEST DLA CIEBIE!

 

Obowiązują zapisy- ilość miejsc ograniczona. Zapisy poprzez wiadomość prywatną na fb Bielskiego Klubu Rodzica lub sms pod numerem telefonu 607-067-845.

Wstęp- 10 zł od osoby płatne na miejscu.


Serdecznie zapraszam!

Joanna Serwińska
tel. 601 843 932

Kim jestem? http://joannaserwinska.wixsite.com/poradnia
Moją pasją jest teoria więzi (przywiązania) i terapia neurorozwojowa dzieci od urodzenia do osiągnięcia pełnoletniości. Będąc już terapeutą INPP, BI, MFDR wciąż kształcę się i ubogacam swój warsztat pracy.
Jestem współzałożycielką Pracowni Terapii i Rozwoju "Bliżej", pedagogiem specjalnym, terapeutą neurorozwojowym, terapeutą TSR, dyrektorem Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "Plus".
Wspieram rodziców szukających pomocy w rozwiązywaniu trudności wychowawczych. Obejmuję terapią dzieci z problemami emocjonalnymi, poznawczymi i społecznymi. Coaching rodzicielski opieram na Teorii Przywiązania i wypływającego z niej nurtu rodzicielstwa bliskości.
Wspomagam pracę placówek montessoriańskich i rodziców edukujących domowo. Jako dyrektor poradni odpowiadam za opiniowanie dzieci i młodzieży w zakresie specyficznych i niespecyficznych trudności w uczeniu się oraz innych będących w zakresie kompetencji niepublicznej placówki. 
Przez 15 lat pracowałam jako nauczyciel i terapeuta dzieci z głęboką niepełnosprawnością intelektualną w Polsce i Wielkiej Brytanii. Na stałe współpracując z warszawską Akademią Pedagogiki Specjalnej oraz Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń, propaguję wiedzę z zakresu neurorozwoju dziecka oraz pedagogiki specjalnej.


Data:
2018-04-25
Rozpoczęcie:
17:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, ulica Norberta Barlickiego 15/43
Wstęp:
Dorośli: 10zł /
Podziel się na:

Najpopularniejsze: