Pakiet profilaktycznych badań za 99 zł zamiast 219 zł

Data dodania: 2018-04-03

ZDROWA WIOSNA – nowa kampania edukacyjno-profilaktyczna ogólnopolskiej sieci laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA

Wiosenna kampania DIAGNOSTYKI
Profilaktyka zdrowotna jest bardzo ważna i niestety tak samo jak ważna, to zaniedbywana. Ilość wykonywanych badań wzrasta dopiero u osób w zaawansowanym wieku, czyli wtedy, kiedy powoli zaczynamy leczyć choroby, zamiast im skutecznie zapobiegać.  Ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA już od kilku lat stara się odwrócić ten trend, zachęcając Polaków do okresowych badań profilaktycznych: dzieli się wiedzą ekspercką i doświadczeniem, a także tworzy różnego rodzaju pakiety badań laboratoryjnych. Kierowane są one do różnych grup odbiorców - mężczyzn, kobiet czy dzieci lub skupiają się na wybranych zagadnieniach zdrowotnych jak ciąża czy funkcjonowanie określonych narządów. Chcąc skorzystać z wiedzy medycznej oraz atrakcyjnych cenowo pakietów badań, wystarczy odwiedzić stronę internetową, pobrać bon na badania i udać się do najbliższej placówki DIAGNOSTYKI.

Wykonamy następujące badania:

  1. OB.
  2. MORFOLOGIA
  3. GLUKOZA
  4. LIPIDOGRAM (CHOL, LDL, HDL, non-HDL, TG)
  5. PRÓBY WĄTROBOWE (ALT, AST, ALP, BIL, GGTP)
  6. KWAS MOCZOWY
  7. FERRYTYNA
  8. CRP
  9. WITAMINA D METABOLIT 25(OH)

Odbuduj się na wiosnę – pakiet 17 badań profilaktycznych
W ramach kolejnej, wiosennej kampanii sieć DIAGNOSTYKA oferuje pakiet badań laboratoryjnych o nazwie „Wiosenna odnowa”.  Wiosna to czas, kiedy budzimy się do życia po zimie, wystawiamy twarz do słońca i chętniej podejmujemy aktywność fizyczną. Warto ten wiosenny zapał przełożyć na troskę o zdrowie i wykonanie podstawowych badań profilaktycznych.

- Organizm po zimie jest wyczerpany częstszymi infekcjami i niedoborem witaminy D. Zdrowiu nie służy też dieta bogatotłuszczowa, za to uboższa w warzywa i owoce. Warto więc jak najszybciej określić, jakie mamy niedobory lub z czym musi się borykać nasz organizm, żeby zapewnić mu odpowiednie wsparcie – podsumowuje dr Emilia Martin, specjalista ds. informacji medycznej w sieci DIAGNOSTYKA.  

W skład oferowanego w kampanii pakietu „Wiosenna odnowa” wchodzą zarówno badania podstawowe, jak morfologia czy oznaczanie poziomu glukozy, jak i bardziej specjalistyczne. Ocenimy stężenie białka CRP, by móc określić, czy nie mamy jakiegoś stanu zapalnego w organizmie. Zbadamy lipidogram, ponieważ skutkiem zimowego popuszczania pasa mogą być zmiany w profilu lipidowym krwi, które w przyszłości mogą prowadzić do chorób sercowo-naczyniowych. Wśród badań specjalistycznych znajdziemy ferrytynę i witaminę D. Poziom ferrytyny pod lupą powinni mieć wszyscy, którzy czują po-zimowy spadek energii i apatię - jej obniżony poziom może wskazywać na anemię z niedoboru żelaza. Wielu Polakom po okresie jesienno-zimowym z całą pewnością brakuje witaminy D3, co może skutkować słabszą odpornością i złym samopoczuciem. 

Szczegóły akcji
Wiosenne pakiety profilaktyczne cieszyły się dużym powodzeniem w poprzednich latach, dlatego DIAGNOSTYKA zdecydowała się na ich powtórzenie, tym razem bez określania grupy docelowej. Po tegoroczny zestaw „Wiosennej odnowy” mogą więc sięgnąć wszyscy, bez względu na płeć czy wiek. Cena pakietu 17 badań w okresie trwania akcji jest obniżona o ponad 50% i wynosi 99 zł. Kampania potrwa od 21 marca do 21 maja 2018 roku, bony na badania można pobierać ze strony www.zdrowawiosna.diag.pl i realizować do 30 czerwca br.

 

                                                           ***

Kampania „Zdrowa wiosna” jest kolejną inicjatywą ogólnopolskiej sieci laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA, która od lat prowadzi profilaktyczne i edukacyjne kampanie społeczne, m.in. „Diagnostyka dla Twojej ciąży”, „Badania z uśmiechem”, „Kobieta świadomie dojrzała”, „Jestem kobietą i dbam…” „Żyj zdrowo - bądź aktywny”, „Czy wszystko gra?”.

 

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych. Oferuje najszerszy wybór badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów) dostępnych również bez skierowania od lekarza. Sieć posiada ponad 600 placówek w całej Polsce. Punkty Pobrań dostosowane są do obsługi osób niepełnosprawnych, część z nich jest również przystosowana do bezstresowej obsługi najmłodszych pacjentów. Firma obsługuje rocznie miliony pacjentów oraz współpracuje z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia. Więcej na www.diagnostyka.pl

Data:
2018-05-21
Rozpoczęcie:
07:00
Miejsce:
Bielsko-Biała i inne, Laboratoria Diagnostyki
Wstęp:
Dorośli: 99 zł /
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


NASZ BLOG

MAPA Z POMYSŁAMI - ŚCIĄGNIJ