Okulary z nakładką przeciwsłoneczną

Data dodania: 2018-03-22

Sezon słoneczny za pasem. Warto pomyśleć o ochronie oczu. Okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym? Teraz to możliwe!

Do tej pory osoby noszące okulary korekcyjne miały problem z komfortowym połączeniem korekcji wzroku z ochroną przed słońcem. Najnowsze propozycje okularów w modnej i ciekawej kolorystyce, dzięki lekkości i elastyczności materiału, z którego zostały wykonane, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Idealnie pasujący clip przeciwsłoneczny na magnes z polaryzacją, po nałożeniu na okulary korekcyjne, spełnia rolę okularów przeciwsłonecznych.

Po co polaryzacja?

Polaryzacja to inaczej prostowanie. Soczewki polaryzacyjne prostują fale świetlne poprzez blokadę rozproszonych fali świetlnych. Okulary polaryzacyjne usuwają zbędne odblaski, które są rozproszonym światłem i przepuszczają tylko proste, spolaryzowane światło.  Stąd takie okulary korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną i polaryzacją idealnie nadają się dla kierowców jak również ludzi uprawiających sporty wodne. Są wygodnym i efektownym rozwiązaniem dla każdego.

Sprytny clip

Do ramki z clipem przeciwsłonecznym możemy zamontować soczewki okularowe zarówno jednoogniskowe jak i progresywne, z powłokami antyrefleksyjnymi oraz powłokami np. do komputera Led Protect, Blue Control lub każdymi innymi soczewkami. Dzięki temu zyskujemy kilka par okularów w jednym. Okulary progresywne, które służą nam do dali, do czytania oraz do komputera z powłoką antyrefleksyjną niwelującą odblaski i poprawiającą kontrast widzenia, połączone z nakładką przeciwsłoneczną daje najszersze z możliwych zastosowań jednych okularów do wszystkiego.

Autor: Marta Barnat – Marcinkowska

Optometrystka i właścicielka Optyk Studio w Bielsku – Białej

Reklama:

 

Podziel się na:

Najpopularniejsze: