Rodzinna wycieczka na Szyndzielnię za nami!

Data dodania: 2018-03-13

Już po raz trzeci, pod hasłem MAMY W GÓRY 3, odbyło się wspólne, rodzinne wyjście w góry. Tym razem celem było zdobycie Szyndzielni. Nieważne czy pieszo, czy kolejką. W schronisku czekały niespodzianki. 

Inicjatorką przedsięwzięcia jest Małgorzata Jachacz-Łopata, mama 1.5 rocznej Gai, znana jako Górska Mama. Zimowa edycja 'Mamy w Góry 3!' zorganizowana została wspólnie z Do Góry Nóżkami - aktywną rodziną ze Szczyrku: Justyną i Arturem Wszołek, rodzicami 1.5 rocznego Olka. Połączenie sił dało jeszcze więcej dobrej energii podczas wydarzenia!

Małgorzata Jachacz-Łopata, miłośniczka sportowych aktywności w terenie, tak komentuje udane spotkanie:

"Za nami niesamowite spotkanie aktywnych mam, ojców i dzieci. Atmosfera, zaangażowanie, pogoda, cierpliwość dzieci oraz zapał, z jakim wiele z nich wspinało na własnych nogach pod górę na długo pozostaną w pamięci!

Śnieg...był! Zima została uroczyście zamknięta ze wszystkimi honorami: sanki, narty, jabłuszka, ocieplacze, rękawiczki i szpik pod nosem."

 Jaki jest fenomen rodzinnych wyjść?

"Myślę, że to potrzeba zjednoczenia się w działaniu i odpowiedni poziom motywacji do aktywności na łonie natury, który rośnie dzięki innym. I ognisko. Z pewnością chodzi też o siedzenie przy ognisku!" - dodaje z uśmiechem Małgosia. 

Każdy mały piechur został nagrodzony pięknym dyplomem:

A na rodziców czekały ciekawe prelekcje:

Cały fotoreportaż do obejrzenia TUTAJ

Fot. Artur Wszołek 

Podziel się na:

Najpopularniejsze: