Otwarcie salonu RECMAN - Konkurs

Data dodania: 2018-03-10

15 marca, w Galerii Sfera, otwiera się salon firmowy firmy Recman. Z tej okazji na wszystkich tych, którzy tego dnia odwiedzą nowy salon, czeka niespodzianka – będą mogli skorzystać ze zniżki -20% na cały nieprzeceniony asortyment w salonie.

To jednak nie koniec niespodzianek!

Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z recman.pl przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

 

  • I miejsce: perfumy Black by Recman + upominki

II miejsce: perfumy Recman Challenger + upominki

  • III miejsce: elegancki krawat + upominki

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy do 11 marca do godz. 0:00 przesłać na adres [email protected] lub wkleić zdjęcie swojego mężczyzny podczas wspólnej zabawy z dzieckiem (w komentarzu pod postem TUTAJ). Wśród nadesłanych zdjęć wybierzemy trzy najciekawsze, a do ich autorów trafią nagrody, które będą do odebrania osobiście w salonie Recman w CH Sfera w Bielsku-Białej.

O Recman

Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman, to polska marka, z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu, firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie. 

Data:
2018-03-15
Rozpoczęcie:
09:00
Zakończenie:
21:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, CH Sfera
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: