Zmień styl na wiosnę w Starej Kablowni!

Data dodania: 2018-02-28

Wiosna to dobry czas na zmiany i mocne postanowienia. Te, których nie udało się zrealizować i nowe, odważne, również po to, aby zmienić siebie, swój styl i dotychczasowe nawyki. Centrum Handlowe Stara Kablownia i Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach zapraszają na konferencję „Nasz Kobiecy Świat”, która odbędzie się już 2 i 3 marca 2018 r.!

Jeżeli poszukujecie nowych, inspirujących pomysłów i motywacji do działania, to ta konferencja jest adresowana właśnie do Was! Cykl spotkań otworzy 2 marca stylistka Agnieszka Łyko, która podczas prezentacji „To jest Twój czas, czyli zmień styl na wiosnę” przedstawi najnowsze trendy i pomysły. Dodatkowo, tego dnia odbędą się warsztaty kreowania stylu i wizerunku. Wszystko będzie miało miejsce na poziomie -1 w Starej Kablowni, w godzinach od 17:00 do 19:00.

Drugiego dnia konferencji, 3 marca, dietetyk Małgorzata Oczkowska wygłosi wykład „Zdrowy talerz, czyli jak zmienić nawyki żywieniowe”, po którym będzie można zmierzyć masę oraz skład ciała. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 na parterze centrum handlowego.

Zapisy do udziału w bezpłatnej konferencji prowadzone są przez dział promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach do 1 marca, pod numerem telefonu 32 215 30 34.

Centrum Handlowe Stara Kablownia, wspólnie ze współorganizatorami zapraszają do udziału w konferencji, która odbędzie się już 2 i 3 marca.

Data:
2018-03-02
Rozpoczęcie:
17:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: