Warsztaty ze zdrowych przekąsek dla dzieci - Akademia Rodzica

Data dodania: 2018-02-13

Akademia Rodziców to cykl spotkań dla rodziców, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę na temat rozwoju dzieci oraz budowania z nimi relacji bliskości i porozumienia. Podczas spotkań będziemy poruszać zagadnienia z zakresu wychowania, edukacji, zdrowego stylu życia oraz twórczego spędzania wolnego czasu!

Spotkania będą się składały z wykładów prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin oraz z części warsztatowej, podczas której będzie możliwość zadawania pytań, wspólnych rozmów, dzielenia się swoimi doświadczeniami lub przetrenowania zdobytych umiejętności.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych rodziców, dziadków, opiekunów z Bielska i okolic do współtworzenia naszej Akademii i zgłaszania tematów, którymi chcielibyście sie zająć.  Jeżeli znacie eksperta, który chciałby poprowadzić któreś ze spotkań, dajcie znać! Jeżeli sami jesteście ekspertami w temacie, który mógłby zainteresować Akademię Rodziców –  skontaktujcie się z nami!

Na pierwsze spotkanie w ramach Akademii Rodziców pt. „Jakie słodycze dla dzieci” zapraszamy w piątek 23 lutego o godz. 18.00. Podczas wykładu będzie podejmowany temat zdrowego odżywiania, wpływu jedzenia słodyczy na zachowanie i rozwój dzieci. Zostaną również podane propozycje zdrowych przekąsek.

Spotkanie poprowadzi dietetyk Małgorzata Skrzypczak.
Wstęp wolny!

W trakcie każdej Akademii Rodziców nasi instruktorzy zapewniają bezpłatną opiekę nad maluchami
w przyjaznym dla nich otoczeniu! Prosimy o zgłaszanie udziału w spotkaniu pod nr telefonu 338125886 lub mailowo [email protected] .

Termin: 23 lutego 2018 r., godz. 18.00
Miejsce: Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz przy ul. Słowackiego 17 w Bielsku-Białej

Data:
2018-02-23
Rozpoczęcie:
18:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, Dom Kultury
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


ZIMOWY NUMER!

ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE MAGAZYNY


NASZ BLOG

Jestem Ambasadorem Marki