Podziel się sercem w Galerii Sfera Walentynkowa akcja dla Fundacji Serce dla Maluszka

Data dodania: 2018-02-09

Dzień Zakochanych w Galerii Sfera zapowiada się w tym roku szczególnie – będzie można obdarować upominkiem nie tylko bliską osobę, ale także pomóc podopiecznym bielskiej Fundacji „Serca dla Maluszka”. Z tej okazji klienci, którzy odwiedzą centrum, w dniach 10-14 lutego będą mogli wziąć udział w nietypowej akcji charytatywnej „Podziel się sercem”. Kupując Kartę Podarunkową Galerii SFERA na dowolną kwotę, Galeria dołoży od siebie aż połowę jej wartości na rzecz Fundacji. Dodatkowo na klientów czekać będzie specjalna sesja zdjęciowej w wykonaniu uczniów Technikum nr 7.

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że takie społeczne akcje, angażujące w pomoc całe rodziny i lokalne społeczności, mają miejsce w naszym mieście, a jednocześnie bardzo wzruszeni, że pomoc ta jest adresowana do naszych Maluszków – cieszy się Ewelina Kliś, Prezes Zarządu Fundacji „Serca dla Maluszka”,  która od siedmiu lat opiekuje się ponad 340 dziećmi i osobami niepełnosprawnymi oraz rodzinami zagrożonymi ubóstwem i wykluczeniem społecznym.

Dzień Świętego Walentego to szczególna okazja do dzielenia się miłością. Dlatego Galeria Sfera zachęca swoich gości do zakupu Kart Podarunkowych Sfery i sprawienia prezentu nie tylko obdarowywanej osobie, ale jednocześnie podopiecznym Fundacji „Serca dla Maluszka”.

Karty można nabyć w dniach 10-14 lutego w Punkcie Informacyjnym. – Niezależnie od wartości zakupionych kart podarunkowych, połową ich kwoty Galeria obdaruje Fundację dokładając od siebie cegiełkę – mówi Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera. – Dzięki tej akcji każdy z kupujących Kartę Sfery przyczynia się do pomocy w walce o zdrowie i życie  maluchów – dodaje.

W Walentynki w centrum odbędzie się także specjalna sesja zdjęciowa, organizowana również na rzecz podopiecznych Fundacji. 14 lutego w foyer Galerii II pojawią się uczniowie Technikum nr 7 w ZSTiH w Bielsku-Białej – przyszli fotografowie – zachęcający do pojawienia się przed ich obiektywami. Każdy wykonany portret będzie można otrzymać za symboliczną cegiełkę na rzecz bielskiej Fundacji „Serca dla Maluszka”.

Karty dostępne są w Punkcie Informacyjnym oraz na www.sfera.com.pl

Data:
2018-02-10
Rozpoczęcie:
09:00
Zakończenie:
21:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, CH Sfera
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


ZIMOWY NUMER!

ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE MAGAZYNY


NASZ BLOG

Jestem Ambasadorem Marki