Walentynkowy Weekend Skrzata w Starej Kablowni

Data dodania: 2018-02-08

Młody wiek nie zwalnia z potrzeby okazywania uczuć, tym bardziej, że dzieci też mają swoje pierwsze przedszkolne czy wczesnoszkolne miłości. Zapraszamy już 10 i 11 lutego na Walentynki w Starej Kablowni ze Skrzatem Szpulkiem i Fundacją Pomaluj Mój Świat, podczas których na dzieci czekać będzie świetna zabawa!

Zastanawiacie się jak zorganizować walentynkowe zabawy dla dzieciaków? W drugi weekend lutego, Stara Kablownia zaprasza w godz. 15:00 – 19:00 do super zabawy dla dzieci i rodziców, pełnej pomysłów prosto z serca, które sprawią, że najmłodsi również poczują walentynkowy klimat.

Maluchy z wielką radością będą dekorować największe serce w mieście, wykonywać własnoręcznie i malować serca „Dzieci Dzieciom” czy inspirować się skrzynią marzeń zakochanych.

Gry i zabawy będą dla dzieci nie tylko świetną rozrywką, uczącą koncentracji, pracy w zespole i rozwijającą zdolności manualne, ale również będą pokazywać, że warto dbać i troszczyć się o drugą osobę. Ponadto, czekać na nie będzie serduszkowy zawrót głowy z Orbitalną skarbonką, konkurs na najpiękniejszy walentynkowy wiersz, a także konkursy z nagrodami.

Zapraszamy do Starej Kablowni na kolorowe atrakcje i po garść inspiracji z serduszkiem już 10 i 11 lutego, w godz. 15:00 – 19:00. Do wspólnej zabawy warto wykorzystać każdą okazję, także Walentynki!

 

 

Data:
2018-02-10
Rozpoczęcie:
15:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


ZIMOWY NUMER!

ZOBACZ WSZYSTKIE NASZE MAGAZYNY


NASZ BLOG

Jestem Ambasadorem Marki