Spotkanie Kawalerów Orderu Uśmiechu

Data dodania: 2018-01-10
Awatar Sandra Deka - BeskidzkaMama
Sandra Deka - Zakład fotograficzny u Jarka i Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej rozpoczynają swój autorski projekt edukacyjny, którym chcemy wesprzeć lokalną społeczność. Więcej na stronie: http://fotoujarka.pl/o-nas/zywiec-jutra/

Spotkanie Kawalerów Orderu Uśmiechu
w dn. 13.01.2018 r. o godz. 16:00

Spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej z okazji 50 - lecia Kawalerów Orderu Uśmiechu. Rok 2018 jest również rokiem Ireny Sendlerowej, która również jest w zaszczytnym gronie Kawalerów Orderu Uśmiechu. W roku 2018 mija również 25 lat od podpisania konwencji praw dziecka, co jest ważnym powodem do świętowania i uhonorowania w naszej lokalnej społeczności.

Kolejnym istotnym punktem spotkania będzie promocja talentów Dzieci z Żywiecczyzny - z lokalnych szkół i przedszkoli. Stowarzyszenie zadba o promocje występów najmłodszych osobowości naszego miasta.

Na evencie będziemy również wspólnie kolędować :) Osoby uczestniczące w wydarzeniu będą miały możliwość poznać innych Kawalerów Orderu Uśmiechu nie tylko z Żywca i okolic :)

Zaproszeni Kawalerowie Orderu Uśmiechu będą mogli wymienić się doświadczeniami w pracy z dziećmi i zastanowić się nad przyszłością wspólnych poczynań. 

Zapraszamy wszystkich serdecznie na piękną część artystyczną naszych lokalnych TALENTÓW :)

Wydarzenie organizowane bezpłatnie :)

 

Link do wydarzenia:

https:/www.facebook.com/events/146520722671527/

 

Zapraszamy na strony Stowarzyszenia:

www.facebook.com/stowarzyszeniezywiec

www.facebook.com/zywiecjutra

www.facebook.com/pomagamyremkowi

www.zywiecjutra.pl

 

Data:
2018-01-13
Rozpoczęcie:
16:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Żywiec, Stary Zamek, ul. Zamkowa 2, Żywiec 34 - 300
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: