XIV edycja amatorskich zawodów pływackich „Już Pływam”

Data dodania: 2017-12-15

W niedzielę, 17 grudnia, na Basenie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie będzie miało miejsce wyjątkowe sportowe wydarzenie – kolejna edycja amatorskich zawodów pływackich „Już Pływam”. Zawody są cyklicznie organizowane przez Klub Sportowy HumanSport.

 

W najbliższą niedzielę o godzinie 9.00 wielu młodych sportowców weźmie udział w zawodach, podczas których będą mieli okazję zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami. 

Uczestnicy zawodów to pływacy ze Śląska Cieszyńskiego i okolic, niezrzeszeni w klubach pływackich. Wezmą udział w konkurencjach w odpowiednich kategoriach wiekowych – stylem dowolnym, grzbietowym oraz klasycznym na dystansie 25-ciu i 50-ciu metrów. Dla wielu z zawodników będzie to pierwsza okazja do wzięcia udziału w rywalizacji sportowej. Zawodom zawsze towarzyszy gorący doping publiczności zgromadzonej na trybunach. Będzie to wspaniały czas sportowych emocji i niesamowitych wrażeń!

Impreza finansowana jest ze środków finansowych Powiatu Cieszyńskiego, dzięki hojności lokalnych sponsorów oraz wsparciu i pomocy rodziców dzieci biorących udział w zawodach. 

Data:
2017-12-17
Rozpoczęcie:
09:00
Zakończenie:
12:00
Miejsce:
Cieszyn, Basen Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze: