Kulinarne Mikołajki z Mateuszem Kręciną

Data dodania: 2017-12-07

W dniu wczorajszym zostaliśmy zaproszeni na niecodzienne Mikołajki. Wyjątkowe, gdyż pierwszy raz uczestniczyliśmy w kulinarnym wydaniu tego święta. 

Mikołajkowe warsztaty kulinarne odbyły się bowiem 6 grudnia 2017 w restauracji Strefa 321, prowadzonej przez uczestnika programu TOP CHEF - Mateusza Kręcinę. Trzeba przyznać, że właściciel bardzo się postarał. Oprócz warsztatów, na małych gości czekał bowiem poczęstunek, napoje, muzyka na żywo oraz...Mikołaj, który nie dość, że zawitał we własnej osobie, to jeszcze dla każdego przygotował drobny upominek.

Moja córka była bardzo zaaferowana. Najbardziej podobało się jej przygotowywanie lodów z dymem (mrożone ciekłym azotem ;), chipsy z liści (jak się okazało to była mięta zanurzona w ciekłym azocie) oraz piosenka "Despacito" grana na skrzypcach :) Młodsze dzieci chętnie uczestniczyły także w przygotowywaniu ciasteczek, a starsze mogły spróbować swoich sił w carvingu czyli sztuce rzeźbienie w owocach i warzywach.

Dziękujemy za zaproszenie. Na pewno odwiedzimy STREFĘ 321 jeszcze nie raz. Aby przybliżyć Wam nieco to rodzinne miejsce, zachęcamy do obejrzenia najnowszego klipu poświęconemu tej właśnie restaurcji:

ZOBACZ KLIP TUTAJ

Podziel się na:

Najpopularniejsze: