W Mikołajki w Galerii Sfera rozdzwonią się dzwonki sań

Data dodania: 2017-12-05

6 grudnia wyjątkowa, przedświąteczna atmosfera już na dobre rozgości się w Galerii Sfera. Tego dnia na ulicę Mostową zawita wyjątkowy gość, który potrafi wywołać uśmiech na każdej dziecięcej twarzy. Święty Mikołaj, bo o nim oczywiście mowa, zajmie miejsce w swoim mikołajowym fotelu i zabierze się do pracy – rozdawania dzieciom prezentów. To jednak nie koniec atrakcji - również jutro przed Galerią Sfera pojawi się niespodzianka, jakiej w Bielsku jeszcze nie było… O tym, co nią będzie mieszkańcy miasta przekonają się już o godzinie 10.00 rano.

Długa, biała broda, okulary, czerwone wdzianko… Jeśli zależy Ci na pokazaniu pociechom prawdziwego Świętego – zapraszamy do Galerii Sfera! Jak co roku Mikołaj w dniu swoich imienin pojawi się w Galerii II, by w godzinach od 12.00 do 19.00 obdarować każde grzeczne dziecko prezentem przygotowanym przez bliskich i słodkim podarkiem od siebie. Będzie także pozował do zdjęć tak, aby maluchy mogły zabrać ze sobą do domu namacalny dowód jego istnienia.

Oprócz spotkania z uroczym brodaczem w Mikołajki dzieci będą mogły wziąć u nas udział w dekorowaniu pierniczków i artystycznym malowaniu buziek. Program w tym roku obfituje również w liczne zabawy i konkursy z nagrodami – mówi Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera. Specjalne atrakcje przygotował także Leopark, w którym od 16.00 do 19.00 odbędą się inspirujące warsztaty plastyczne, zabawy ruchowe i quizy z mikołajkowymi upominkami.

Dorośli także znajdą tego dnia coś dla siebie. 6 grudnia w wielu sklepach Galerii Sfera obowiązywać będą mikołajkowe oferty specjalne, które znacznie ułatwią przedświąteczne zakupy. To jednak nie koniec niespodzianek… Wszystkich prawdziwych miłośników Bielska-Białej zapraszamy jutro na plac Bolka i Lolka, gdzie stanie imponująca, 2,5-metrowa konstrukcja. Uchylając rąbka tajemnicy mogę jedynie powiedzieć, że podobne atrakcje biją rekordy popularności w wielu miejscach na świecie. Jestem przekonana, że tak będzie i u nas. Jej widok w niejednym z nas wywoła nie tylko uśmiech, ale i poczucie dumy – dodaje dyrektor Galerii Sfera.

Data:
2017-12-06
Rozpoczęcie:
12:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, Sfera ul. Mostowa
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


AKTUALNY MAGAZYN

WSZYSTKIE MAGAZYNY


NASZ BLOG

Jestem Ambasadorem Marki