Przedsiębiorczość Jutra

Data dodania: 2017-11-09
Awatar Sandra Deka - BeskidzkaMama
Sandra Deka - Zakład fotograficzny u Jarka i Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej rozpoczynają swój autorski projekt edukacyjny, którym chcemy wesprzeć lokalną społeczność. Więcej na stronie: http://fotoujarka.pl/o-nas/zywiec-jutra/

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ JUTRA

15.11.2017 (środa), 10:30 -  12:00

Z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zorganizowane zostaną zajęcia dla uczniów z Zespołu Szkół Budowlano – Drzewnych im. Armii Krajowej w Żywcu. Zajęcia warsztatowe dla młodzieży na bazie gry Chłopska Gra Biznesu wydanej
przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie.
W trakcie warsztatów uczestnicy nabędą umiejętności związanych z treningiem kompetencji społecznych i negocjacji, komunikacją w grupie, postawami przedsiębiorczymi, kreatywnością oraz myśleniem strategicznym.
Cały cykl projektu Przedsiębiorczość Jutra to czas, który rozwija, wzbudza emocje, rozszerza horyzonty. To projekt, który pomoże młodzieży wyruszyć w podróż do świata stworzonego przez praktyków przedsiębiorczości. Jest to wydarzenie, które uwrażliwi opowieściami duszę, wyzwoli pomysłami ciało, opowie historie przez doświadczenia. Pozwoli młodzieży wkroczyć w świat przedsiębiorczości i zarządzania. Da nowym pokoleniom naszego miasta doświadczenia, emocje i pobudzi zmysły, by budować lepszy ŻYWIEC JUTRA. 

Kiedy:

15.11.2017 (środa), godz. 10:30 – 12:00

Gdzie:

Zespół Szkół Budowlano – Drzewnych im. Armii Krajowej, ul. Szkolna 2, Żywiec

Koszt:

0 zł

Kto prowadzi:

Mgr Sandra Deka – Pomysłodawca i koordynator Projektu Edukacyjnego Żywiec Jutra.  Praktyk i teoretyk przedsiębiorczości. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach kierunek: Finanse i zarządzanie w ochronie zdrowia na wydziale Finansów i Ubezpieczeń. Z zawodu handlowiec, pasjonat branży medycznej i oświaty, obecnie doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz absolwentka studiów podyplomowych „Przedsiębiorczość dla nauczycieli”. Od marca 2017 r. Prezes Stowarzyszenia. Trener i organizator wielu szkoleń, prelekcji, wykładów. Prywatnie matka dwójki chłopców i „motor całej rodziny”.

Dla kogo:

Młodzież z Zespołu Szkół Budowlano – Drzewnych w Żywcu

Data:
2017-11-15
Rozpoczęcie:
10:30
Zakończenie:
12:00
Miejsce:
Żywiec, Zespół Szkół Budowlano - Drzewnych im. Armii Krajo
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE