Teatralny Żywiec Jutra

Data dodania: 2017-11-09

TEATRALNY ŻYWIEC JUTRA

 „Legenda o św. Mikołaju”

02.12.2017 r. (sobota), godz. 11:00 – 12:00

Jest to historia małego chłopca imieniem Mikołaj, który nie mógł pogodzić się z tym, że jedni ludzie mają dosłownie wszystko, a inni nie mają niczego. Pewnego dnia postanowił to zmienić. Spektakl wzbogacony jest piękną scenografią oraz daje poczucie, że każdy z nas może zostać świętym. Spektakl przedstawia historię z życia prawdziwego Świętego.

Teatr Eden to małopolski teatr wywodzący się z pięknej podkrakowskiej miejscowości Wieliczka. Doświadczeni aktorzy jeżdżą po całej Polsce, po to aby w jak najbardziej przystępny sposób przekazywać sztukę najmłodszym widzom. To co charakteryzuje spektakle Teatru Eden to niezwykle interesująca tematyka przedstawień, które wzbogacone wspaniałą muzyką, kolorowymi strojami, ręcznie malowanymi kurtynami, wielką kreatywnością i zaangażowaniem aktorów i interakcją z dziećmi stają się prawdziwym przeżyciem dla młodszych i starszych widzów.

Podczas mikołajowo – świątecznego spotkania z teatrem wszystkie zapisane wcześniej dzieci otrzymają prezenty od Organizatorów spektaklu. ZAPRASZAMY

Data:
2017-12-02
Rozpoczęcie:
11:00
Zakończenie:
12:00
Miejsce:
Żywiec, Klub Śrubka, ul. Grunwaldzka 13, Żywiec
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE