Teatralny Żywiec Jutra

Data dodania: 2017-11-09

TEATRALNY ŻYWIEC JUTRA

„Najpiękniejszy PREZENT”
21.12.2017 r. (czwartek), godz. 17:30 – 18:30

Spektakl pt. „Najpiękniejszy Prezent” to historia pewnego chłopca, który bardzo chciał dostać na gwiazdkę coś  wyjątkowego. Tym razem, nie chciał  klocków lego, konia na biegunach, czy kolejki... Chciał, żeby ktoś poświęcił mu odrobinę czasu. Wszyscy dookoła byli tak bardzo pochłonięci przygotowaniami do świąt, że zapomnieli o  chłopcu, przez co czuł się bardzo samotny i odrzucony. Postanowił więc napisać list do Św. Mikołaja i kiedy smacznie spał, do jego domu wszedł Aniołek, który przeczytał list i bez chwili zawahania stwierdził, że musi mu jak najszybciej pomóc. W bardzo zabawny sposób postanowił pokazać Jego ojcu, co tak naprawdę jest najważniejsze w święta, pomógł mu też przygotować „Najpiękniejszy Prezent” dla jego synka.

Coraz częściej zdarza się nam gonić za rzeczami, które zupełnie nie mają żadnej wartości, a przy tym bardzo zaniedbywać relacje z najbliższymi… Tym spektaklem postaramy się zwrócić uwagę na to, że to człowiek jest ważniejszy niż piękna choinka, prezenty czy pościerane kurze w domu. Aktorzy wraz z dziećmi, dojdą do wniosku, że nie ma piękniejszego prezentu niż dobre serce i czas poświęcony drugiemu człowiekowi.

Podczas świątecznego spotkania z teatrem wszystkie zapisane wcześniej dzieci otrzymają słodkie prezenty od Organizatorów spektaklu. ZAPRASZAMY

Data:
2017-12-21
Rozpoczęcie:
17:30
Zakończenie:
18:30
Miejsce:
Żywiec, Klub Śrubka, ul. Grunwaldzka 13, Żywiec
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE