Halloween w Galerii Sfera z akcją krwiodawstwa w tle

Data dodania: 2017-10-31
Awatar Aleksandra Lau-Wyzińska - BeskidzkaMama
Aleksandra Lau-Wyzińska - PR Manager

Już dziś Galeria Sfera po raz kolejny udowodni, że każda okazja jest dobra, by pomóc potrzebującym! W ramach halloweenowych atrakcji centrum zaprasza swoich Klientów do włączenia się w akcję oddawania krwi.

We wtorek, 31 października br. od godz. 10.00 do 14.00, Galeria Sfera wspólnie z partnerami, tj. Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach i organizatorami projektu Wampiriada, będzie prowadzić zbiórkę krwi. Specjalny krwiobus będzie czekał na wszystkich chętnych na parkingu przed Galerią I.

Tego dnia każdy dawca, który przyłączy się do akcji, otrzyma opaskę z informacją o swojej grupie krwi wraz ze słodkim upominkiem od naszych najemców – cukierni Grycan lub marki Tchibo – mówi Monika Magner, Dyrektor Galerii Sfera. Przygotowaliśmy też szereg bezpłatnych atrakcji dla naszych młodszych Klientów. Wszystkie dzieci w godz. od 12:00 do 18:00 będą mogły wziąć udział w halloweenowych warsztatach plastycznych lub artystycznie ozdobić swoje buzie.

Wampiriada to ogólnopolska akcja honorowego krwiodawstwa organizowana przez  Niezależne Zrzeszenie Studentów. Powstaje ona we współpracy z Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, których nieoceniony wkład pozwala zapewnić uczestnikom nie tylko przyjazną atmosferę, lecz także profesjonalizm i bezpieczeństwo podczas donacji. Akcję kierujemy do wszystkich tych, którym nie jest obojętny drugi człowiek. Nasz cel to ratowanie ludzkiego życia, chcemy aby stał się on priorytetem wszystkich ludzi. Po raz kolejny organizujemy nasze wydarzenie w Galerii Sfera, bo wierzymy, że uda nam się dotrzeć do jeszcze większej liczby osób niż w ubiegłym roku – mówi Joanna Kowalewska, Koordynator ds. PR Wampiriady.

Patronem mediowym wydarzenia jest Radio Bielsko.

Data:
2017-10-31
Rozpoczęcie:
10:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, Galeria Sfera, ul. Mostowa 5
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE