Spełnił się Jej Amerykański Sen - Monika Jaskólska spotyka Toma Hanksa

Data dodania: 2017-10-24

Pani Monika Jaskólska, mama 3 dzieci z Bielska-Białej od lat wspiera Bielski Szpital Pediatryczny, dla którego organizuje akcję NIE WYPADA NIE POMAGAĆ, w wyniku której zebrano już ponad 200 ooo zł. Cała Polska miała okazję o niej usłyszeć przy okazji akcji: Maluch dla Toma Hanksa, o której pisaliśmy TUTAJ. Parę dni temu niespodziewanie doszło do wyjątkowego spotkania...

Pani Monika pojechała do Ameryki na zaproszenie organizatorów Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles. Podczas festiwalowej gali wygłosiła przemówienie, przybliżając Amerykanom ideę całej akcji.

Jak relacjonuje na swoim profilu na Facebooku, na przygotowanie się do wyjazdu miała zaledwie 2 dni. Jak sama przyznaje: "Nie spałam 2 doby i zmęczenie po prostu dawało już tak się we znaki, że postanowiłam zrobić to tak jak się robi w Polsce - na luzie i okazało się, że to się tak wszystkim spodobało, że moje wystąpienie okrzyknięto najlepszym tego wieczoru."

 

Wystąpienie p. Moniki, prezentowane poniżej, podbiło serca słuchaczy. 

W kolejnych dniach niespodziewanie odezwała się do niej menedżerka Toma Hanksa z prośbą o spotkanie, na które przybył sam... Tom Hanks!

Z resztą zobaczcie sami co z tego wyniknęło ;)

Spotkanie odbyło się podczas promocji książki Toma Hanksa. Pani Monika otrzymała egzemplarz z autografem, który obiecała przeznaczyć na licytację na rzecz bielskiego "pediatryka".

Źródło: www.facebook.com/monia.jaskolska

Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


NOWY NUMER

ZOBACZ NOWY NUMER


NASZ BLOG

Jestem Ambasadorem Marki