Dyniowe konkursowe strachy w Starej Kablowni

Data dodania: 2017-10-21

Podobno jej zbiory były bardzo obfite tej jesieni, a nie dość, że pyszna i zdrowa, to na dodatek plastyczna. Ktoś mógłby powiedzieć, że i straszna… Ten ostatni atrybut mogą sprawdzić, a najlepiej zaprezentować dzieciaki – uczniowie okolicznych szkół i przedszkoli. Mowa o dyni, warzywie o właśnie tak wielu zastosowaniach, które jest głównym bohaterem każdego Helloween. Podobnie będzie w tym roku w Centrum Handlowym Stara Kablownia.

Od 2 do 28 października zapraszamy wszystkie szkoły i przedszkola do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą halloweenową dynię. Zachęcamy również wszystkich kreatywnych młodych twórców, w wieku od 3 do 16 lat, którzy pod opieką rodziców przedstawią nam i wszystkim klientom Starej Kablowni, ich wizję dyniowej twarzy. Wcale nie musi być straszna, bo w zamian może prezentować śmieszny, sympatyczny lub po prostu dyniowy wizerunek.

Dla zwycięzców przygotowano ciekawe nagrody, które nie tylko można zgarnąć dla siebie, ale też nawet dla całej klasy. Sklepy oraz punkty usługowe w Starej Kablowni przygotowały: bilety dla klasy oraz indywidualne do Multikina, Cukiernia Niedźbała zaprosi na lody dla całej klasy, stoisko Spineczka przygotowało bony o wartości 50 zł każdy, Restauracja Dobre Smaki zaproszą na pizze z napojem, Dobre Smaki CAFE przygotowały zaproszenie na ciastka lub lody z napojem, Bajkolandia zaproszenia oraz wejściówki na plac zabaw, książki dla dzieci od Bookszpan, bon zakupowy od Zoomax, soki dla całej klasy od Sokowego Raju oraz zestawy gadżetów od Starej Kablowni.

Dynie zostaną również zaprezentowane na facebook’owym profilu Centrum Handlowego i będzie można pomóc jury w wyborze najpiękniejszych prac. Głosowanie odbędzie się w dniach 25-28 października. Przed oddaniem głosu, wszystkie prace będzie można zobaczyć na własne oczy podczas ekspozycji dyń w Starej Kablowni, która odbędzie się również w dniach 25-28 października.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 29 października, w niedzielę, podczas balu halloweenowego w Chacharni, który będzie odbywał się w godzinach 14:00-19:00.

Mocno zachęcamy do wspólnej zabawy. Szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa można znaleźć w regulaminie konkursu. Czeka nas mnóstwo emocji, może nawet strachu, ale na pewno świetna rozrywka. Do zobaczenia w Centrum Handlowym Stara Kablownia.

Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE