Dzień Skrzata z Salą Zabaw Radocha w Starej Kablowni

Data dodania: 2017-10-06

Zapraszamy na taneczne szaleństwo pełne radości i muzycznej inspiracji. Sala Zabaw Radocha przenosi swoje najlepsze atrakcje tym razem do Czechowic-Dziedzic. Przed nami kolejny Weekend Skrzata, czyli świetna zabawa w Centrum Handlowym Stara Kablownia. Skrzat Szpulek, opiekun czechowickiej galerii zaprosił Salę Zabaw Radocha, która przygotowała dla dzieciaków aż dwa dni pełne rozrywki.

„Macie ochotę na Radochę? – Spędźcie z nami czasu trochę”! To hasło jest najlepszą reklamą atrakcji przygotowanych dla dzieciaków, zaplanowanych na 7 i 8 października. Zapraszamy na weekend, podczas którego doskonała rozrywka dla wszystkich spragnionych emocji, wypełniać będzie mury Starej Kablowni. Przygotowano prawdziwie hollywoodzkie pokazy na czerwonym dywanie dla gwiazd, konkurencje sportowe dla ruchliwych urwisów i miłośników sportów oraz pełną emocji podróż do świata zwierząt. To dopiero będzie zabawa!

Świetnym urozmaiceniem przygotowanych atrakcji będzie też kolorowy zawrót głowy, czyli zabawy z ulubioną przez dzieciaki chustą animacyjną, wspólne modelowanie balonów i jak zawsze popularne malowanie buziek.

Stara Kablownia wspólnie z Salą Zabaw Radocha zaprasza również do wzięcia udziału w konkursach z nagrodami i wspólnych zabaw z Radochową Maskotką i oczywiście patronem galerii Skrzatem Szpulkiem.

Przypominamy także wszystkim dzieciom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

Centrum Handlowe Stara Kablownia, wspólnie z Salą zabaw Radocha zapraszają w weekend 7 i 8 października, od 15:00 do 19:00. Nie może Was zabraknąć na kolejnym spotkaniu ze Skrzatem Szpulkiem!

Data:
2017-10-07
Rozpoczęcie:
15:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Najpopularniejsze:


AKTUALNY MAGAZYN

WSZYSTKIE MAGAZYNY


NASZ BLOG

Jestem Ambasadorem Marki