Zbadaj się i zyskaj spokój – mammografia w Starej Kablowni

Data dodania: 2017-10-03

Lepiej zapobiegać niż leczyć – to nie tylko fragment przysięgi Hipokratesa, składanej przez lekarzy, to również niezwykle mądre i życiowe słowa. Już 5 października, na górnym parkingu przy Centrum Handlowym Stara Kablownia, będzie można zrobić coś dla siebie. Przez cały dzień dostępny będzie mammobus, w którym bezpłatnie będą wykonywane badania dla kobiet, które zechcą zrobić coś ważnego, dla swojego zdrowia i co istotne – życia!

Grupa LUXMED wspólnie z Centrum Handlowym Stara Kablownia oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, przygotowali specjalny dzień poświęcony profilaktyce oraz prozdrowotnym aktywnościom. W środę, 5 października, od godziny 9:00 do 15:00, w specjalnie przygotowanych przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ambulansie, będzie można również oddać honorowo krew. Oba ambulansy zlokalizowane będą na górnym parkingu centrum handlowego.

Badania mammograficzne wykonywane będą bezpłatnie, dla kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonywały bezpłatnego badania. Trzeba pamiętać o wcześniejszej rejestracji, która jest obowiązkowym elementem wykonania diagnostyki. Do rejestracji telefonicznej należy przygotować numer telefonu oraz PESEL. Rejestracja dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 20:00, a w sobotę od 9:00 do 15:00. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 58 666 24 44, lub zgłosić swój udział na stronie: www.mammo.pl.

Do zobaczenia na prozdrowotnej akcji ratującej życie - 5 października w Centrum Handlowym Stara Kablownia.

Data:
2017-10-05
Rozpoczęcie:
09:00
Zakończenie:
15:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE