Jesienne spotkanie z modą i urodą

Data dodania: 2017-10-02

Jesienne chłody i szarówkę najlepiej przywitać, serwując sobie lub najbliższym drobne przyjemności. Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza już 7 października na Jesienne laboratorium piękna, czyli pokazy mody, spotkania ze specjalistami, strefy beauty, konkursy i promocje.

Sobotnie popołudnie warto spędzić w aktywny sposób, tak aby nie dać się dopaść jesiennemu nastrojowi. Dla fanów mody i tematyki fitness Centrum Handlowe Auchan przygotowało dzień pełen atrakcji. Swoje kolekcje zaprezentują znane marki takie jak: Big Star Limited, Vistula, Clodi, Quiosque, Enzo, Greenpoint czy Orsay. Uczestników pokazów czekają również debaty i spotkania ze specjalistami ds. mody oraz stylistą.

Zainteresowani tematyką zdrowego stylu życia mogą liczyć na ciekawe i pełne energii pokazy fitness i porady związane z żywieniem. W strefie mężczyzn panowie będą mogli skorzystać z usług fryzjera i barbera, zmienić fryzury lub wystylizować brodę, a także zasięgnąć opinii eksperta w tej dziedzinie. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, dla których zostanie zaprezentowany minipokaz mody oraz warsztaty. Wybrane marki przygotowały promocje i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Taką jesień da się lubić! 

Wydarzenie „Jesienne laboratorium piękna” odbędzie się 7 października w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Atrakcje rozpoczną się o godzinie 11.00 i potrwają do 15.00. Wstęp jest bezpłatny!

Data:
2017-10-07
Rozpoczęcie:
11:00
Zakończenie:
15:00
Miejsce:
Mikołów, Gliwicka 3
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE