Wesoła kartka dla Remka z Żywca

Data dodania: 2017-09-20
Awatar Sandra Deka - BeskidzkaMama
Sandra Deka - Zakład fotograficzny u Jarka i Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej rozpoczynają swój autorski projekt edukacyjny, którym chcemy wesprzeć lokalną społeczność. Więcej na stronie: http://fotoujarka.pl/o-nas/zywiec-jutra/

WESOŁA KARTKA DLA REMKA

              Zapraszamy do udziału w akcji "Wesoła kartka dla Remka”. Jako wolontariusze działający na rzecz chorego Remka pragniemy sprawić Mu dużo radości i zaskoczyć Go akcją, która będzie dla Niego wielką niespodzianką. Chcemy pokazać Remkowi i Jego Rodzinie, że wszyscy mieszkańcy Żywca i okolic naszego pięknego miasta trzymają za Remka mocno kciuki. Każda wysłana kartka wywoła duży uśmiech na twarzy Remigiusza i pozwoli Mu choć na chwilę zapomnieć o szpitalnych korytarzach oraz wyczerpującym leczeniu.

              6 letni Remigiusz po niepokojących objawach takich jak ból głowy, wymioty i złe samopoczucie trafił na Oddział Neurochirurgi Dziecięcej w Katowicach, gdzie lekarze zdiagnozowali u Niego guza mózgu komory IV. Badania histopatologiczne wykazało, że usunięty guz to nowotwór złośliwy, RDZENIAK PŁODOWY IV stopnia. Dalsza diagnostyka ujawniła, że w czasie operacji guz nie został usunięty w całości oraz że istnieje drugie ognisko chorobowe w lędźwiowej części kręgosłupa. Remka trafił na Oddział Onkologii, Hematologii i Chemioterapii w Katowicach gdzie leczony jest za pomocą protokołu, który zakłada 4 cykle wstępnej chemioterapii, 6 tygodni radioterapii oraz 8 kursów chemioterapii podtrzymującej.

              Remek jest na początku swojej trudnej walki z chorobą i pomimo ogromnego wsparcia i miłości, które otrzymuje od swoich najbliższych i do Niego przychodzą cięższe chwile. Aby rozweselić Remka i dodać mu więcej otuchy organizujemy dla Niego akcje „Wesoła kartka dla Remka”,  w którą mamy nadzieje zaangażuje się całe miasto! Pokażmy, jak wielu ludzi trzyma za Niego mocno kciuki i kibicuje mu w tym nierównym starciu.

Więcej o Remku:

FB @pomagamyremkowi

Razem możemy więcej!

Wesołe kartki prosimy przesyłać na adres:

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej

Żywiec 34 – 300, Al. Wolności 4

z dopiskiem : " Wesoła kartka dla Remka” 

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w pomoc Remkowi!

 

 

 

 

 

Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze: