Weekend Skrzata na zakończenie lata z Nest Bankiem

Data dodania: 2017-09-06

To będzie świetna zabawa - na bank! Kolejny Weekend Skrzata zakończy letni okresy wypoczynku i beztroski. Ale dzięki wsparciu wyjątkowego partnera - NEST Banku, gwarantujemy emocje, doskonałą zabawę i jak zawsze wyjątkowe nagrody.

Już 9 i 10 września w Centrum Handlowym Stara Kablownia odbędzie się kolejna edycja lubianego i niezwykle popularnego wśród dzieciaków Weekendu ze Skrzatem Szpulkiem, patronem czechowickiej Starej Kablowni.

Wspólnie z NEST Bankiem przez dwa kolejne dni, od 15:00 do 19:00 będziemy bawić się i wspólnie rozwijać pasje. Lubiący rysować i tworzyć wyjątkowe dzieła, mogą wziąć udział w konkursie plastycznym "Narysuj Plakat NEST Banku". Wspólnie z całą rodziną będzie można wymyślić i przygotować rymowankę o NEST Banku - patronie imprezy. Pasjonaci sportu, a szczególnie piłki nożnej, spróbują pobić rekord Roberta Lewandowskiego i strzelić 5 lub więcej bramek, w 10 minut!

Dla wszystkich uczestników bankowego Weekendu Skrzata, jak zawsze mamy wspaniałe nagrody - bilety do kina, zestawy Lego, Barbie i słodkie deserki lodowe.

Dla opiekunów i rodziców towarzyszących dzieciakom NEST Bank ma również ciekawą propozycję: "Rodzicu, sprawdź swoją zdolność kredytową i odbierz prezent"!

Do zobaczenia w Centrum Handlowym Stara Kablownia 9 i 10 września. Doskonała rozrywka gwarantowana - słowo Skrzata!

Data:
2017-09-09
Rozpoczęcie:
15:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE