Bajkowe lekcje z empik school w Parku W DECHE

Data dodania: 2017-08-31

W pierwszych latach życia dzieci przyswajają najwięcej informacji i uczą się niezwykle szybko. Ich mózgi są niczym gąbki chłonące wiedzę. Stąd tak wielu rodziców troszczy się o edukację swoich pociech już od najmłodszych lat, kiedy nauka jest zabawą, pełną przyjemności z poznawania nowych i ciekawych informacji. Gemini Park Bielsko-Biała, wspólnie z empik school zapraszają w najbliższy piątek do Parku w Dechę na lekcję angielskiego z bohaterami ulubionych kreskówek.

Już 1 września wspólnie z Kaczorem Donaldem, Myszkami Miki oraz Mini, a także wieloma postaciami disneyowskich bajek, będziemy się wspólnie uczyć i bawić. W najbliższy piątek, 1 września, od 12:00 do 19:00 odbędą się darmowe, pokazowe lekcje języka angielskiego dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat.

Wspólnie z empik school zapraszamy do wypróbowania nowatorskiej metody nauczania języka angielskiego dla dzieciaków. To bardzo skuteczny sposób na edukację, połączony z cudowna zabawą w świecie bajek. Poza lekcjami na wszystkie dzieciaki będą czekały gry i zabawy, konkursy z nagrodami i upominki.

Zapraszamy do Parku w Dechę, w piątek 1 września. Starujemy już od godziny 12.00 i będziemy dla wszystkich dostępni do godziny 19.00. Do zobaczenia w edukacyjnym świecie ulubionych bohaterów kreskówek Disneya!

Data:
2017-09-01
Rozpoczęcie:
12:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, ul. Leszczyńska 20
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE