Wielki finał akcji Rower Pomaga z Galerią SFERA – 2 września zamienimy uzbierane przez Bielszczan kilometry na rowery dla najmłodszych!

Data dodania: 2017-08-31

Przez trzy tygodnie sierpnia mieszkańcy Bielska-Białej, ale także sympatycy akcji, jeżdżąc na swoich rowerach, zbierali kilometry, które galeria SFERA w ostatni weekend wakacji zamieni na sprzęt dla podopiecznych lokalnych domów dziecka i świetlic środowiskowych. Tuż przed zakończeniem akcji licznik pokazuje, że wzięło w niej udział 701 osób, które przejechały łącznie 272 814 km i spaliły przy tym 10 mln kalorii.

Na zakończenie wakacji, galeria SFERA zaplanowała dla swoich klientów i sympatyków akcji aktywną sobotę z rowerami! 2 września będzie oficjalnym zakończeniem akcji zbierania kilometrów. W tym dniu zostaną one wymienione na rowery dla najmłodszych Bielszczan. Od 12.00 do 18.00 na Placu Bolka i Lolka czekać będzie moc rowerowych atrakcji – kino rowerowe, gry przestrzenne, happeningi, warsztaty i konkursy.

Co znajdziecie pod SFERĄ?

  • Rowerowe kino z filmami i prezentacjami ekologicznymi
  • Gra przestrzenna „Rower Pomaga”
  • Rowerowy Wielokąt Edukacyjny
  • Speed Bike – konkurs na rowerach stacjonarnych
  • Warsztaty z przygotowywania toreb rowerowych
  • Konkursy sprawnościowe, plastyczne i językowe.
  • Warsztaty rowerowe – jak dbać i naprawiać swój rower?

 O 15.00 odbędzie się konferencja prasowa oraz happening „Rower Pomaga”, podczas których rowery zostaną uroczyście przekazane podopiecznym domów dziecka i świetlic środowiskowych w mieście. Akcję można wspierać jeszcze do piątku 1 września. Dołóżcie swoje kilometry do wspólnego celu - https://www.endomondo.com/challenges/34317698

Data:
2017-09-02
Rozpoczęcie:
10:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Bielsko-Biała, Mostowa 5
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE