Piesko-czarodziejski Weekend Skrzata w Starej Kablowni

Data dodania: 2017-08-09

Ile raz Wasz domowy pupil został posądzony o złośliwość lub nieposłuszeństwo? Nieustannie mówimy do swoich czworonożnych przyjaciół w przekonaniu, że psiak doskonale nas rozumie. Nie jest to jednak tak proste, choć okazuje się, że znalezienie wspólnego języka nie jest wcale tak skomplikowane. W weekend 12 i 13 sierpnia w Starej Kablowni poznamy tajniki „psiej mowy” oraz przeniesiemy się do świata czworonogów.

Wspólnie z Polskim Centrum Dogoterapii Forget Me Not – psia edukacja, zapraszamy na kolejny Weekend Skrzata, podczas którego na uczestników czekać będzie mnóstwo ciekawych i edukacyjnych wydarzeń.

W sobotę i niedzielę, w godz. 15:00 – 19:00 jeszcze lepiej poznamy świat czworonogów i dowiemy się jak w bezpieczny sposób kontaktować się z nimi. Znajdziemy również receptę na znalezienie wspólnego języka z psiakami oraz przyswoimy sobie klika zasad skutecznej międzygatunkowej komunikacji. Dowiemy się również jak bezpiecznie bawić się ze zwierzakami, opiekować się nimi i nagradzać. Szkoleniowcy z „Psiej edukacji” zaprezentują nam również rasy psów i opowiedzą o ich rolach w społeczeństwie. Nie zabraknie zabaw edukacyjnych z czworonogami, konkursów i nagród.

Młodym uczestnikom przypominamy o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) czekają nagrody!

Centrum Handlowe Stara Kablownia wspólnie z „Psią Edukacją” zapraszają na piesko-czarodziejski Weekend Skrzata, który odbędzie się 12 i 13 sierpnia, w godzinach od 15:00 do 19:00.

Data:
2017-08-12
Rozpoczęcie:
15:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE