Weekend zdrowia i urody w Starej Kablowni

Data dodania: 2017-08-09

Stara Kablownia powraca do tematyki dbania o ciało, umysł i dobre samopoczucie. 12 i 13 sierpnia będą idealną okazją, aby pomyśleć o zdrowiu i urodzie, a także by skorzystać z bezpłatnych konsultacji, badań, a także ofert promocyjnych dostępnych przez cały weekend.

W sobotę, 12 sierpnia już od godziny 9:00, na parkingu przed centrum handlowym będzie można odbyć bezpłatne badania piersi w mammobusie, które potrwają do 17:00. W tym dniu zwrócimy się również z niezwykle ważną prośbą zarówno do regularnych dawców krwi, jak również wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w akcji krwiodawstwa. Akcja odbędzie się w godz. 10:00 – 15:00 na parkingu zewnętrznym.

Wspólnie z Dermosferą, Perfumerią Sinatra i Przystankiem Zdrowia i Urody, mieszącymi się w Starej Kablowni, a także z Arbonne Kosmetyki Naturalne i Natur House, zapraszamy w godz. 13:00 – 18:00 na bezpłatne dermokonsultacje, pomiary ciśnienia, przeglądy apteczek, prezentacje produktów dla zdrowia i urody, konsultacje dietetyczne oraz analizę składu ciała.

Przez cały weekend nie zabraknie również kuponów rabatowych, atrakcyjnych promocji, a także losowania nagród dla wszystkich odwiedzających.

Weekend Zdrowia i Urody będzie idealną okazją, aby spotkać się w jednym miejscu ze specjalistami, którzy o zdrowiu, urodzie i profilaktyce, wiedzą praktycznie wszystko. Serdecznie zapraszamy do Starej Kablowni 12 i 13 sierpnia.

Data:
2017-08-12
Rozpoczęcie:
09:00
Zakończenie:
18:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, ul. Legionów 83 A
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE