Takie samo ubranie dla mamy i córki to kit, czy przejaw zdrowego rozsądku?

Data dodania: 2017-08-01

Będąc ostatnio na weselu przyjaciół zauważyłam, że taka sama stylizacja u mamy i jej ok. 4 letniej córki może budzić skrajne emocje – od czułego „ale słodkie!”, przez zwyczajne „fajny pomysł”, po cyniczne „w takich zestawach zawsze któraś z nich wygląda lepiej”.

 

SKRACASZ CZAS SWOJEJ REAKCJI

Efekt wizualny to jedno, ale jest jeszcze druga strona medalu - podobny zestaw ubrań dla mamy córki może być praktyczny i dawać… Poczucie bezpieczeństwa i kontroli sytuacji! Szczególnie wiedzą to mamy małych, ruchliwych i ciekawskich dziewczynek, przebywające z nimi w miejscach gdzie jest dużo ludzi, dużo zakamarków lub mało światła słonecznego, prawda? :)

Z punktu widzenia osobistej stylistki, komplet kwiecistych sukienek, czy takie samo zestawienie kolorystyczne bluzki i spodenek u Ciebie i córki jest jak najbardziej ok, gdy idziecie na zatłoczoną plażę, huczne wesele lub miejski jarmark – dzięki temu skracasz czas swojej reakcji w przypadku nagłego zniknięcia Twojej pociechy (bo szybciej widzisz, że jej nie widzisz) i ułatwiasz pracę ochrony, policji, czy ratowników.

Stylziacja, styziacją, ale bezpieczeństwo ceńmy sobie ponad wszystko!

Ale przyznaj sama – niektóre z poniższych stylizacji są naprawdę fajne, prawda? :)

 

 

 

 

--

Autorka: Marcelina Górska - Osobista Stylistka w firmie Garderoba w Pigułce

Źródło zdjęć: Pinterest.com & Aliexpress.com

Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE