Weekend Skrzata z Bobem Budowniczym w Starej Kablowni

Data dodania: 2017-07-06

Pracowitość to cecha świetnie znana mieszkańcom Czechowic-Dziedzic. Centrum Handlowe Stara Kablownia, to w końcu była fabryka, gdzie zaangażowanie i pełna oddania praca, stały się wizytówką mieszkańców miasta. Tym razem, wspólnie z naszym niewielkim galeriowym pracusiem - Skrzatem Szpulkiem, zapraszamy na budowniczy weekend, wspólnie z Fabryką Radości.

Na przekór wakacjom, praca w Starej Kablowni będzie kojarzyć się od weekendu 8 i 9 lipca ze świetną zabawą! Ulubiony, pracowity bohater kreskówek - Bob Budowniczy zaprasza na plac budowy, gdzie wszystkie dzieciaki tworzyć będą eco budowle, wspólnie stworzą najprawdziwszy most, a nawet super-wysoką budowlę. Nie zabraknie również wyzwań, jak przykręcanie śrubek na czas, wesołej, sprawnościowej zabawy: "podaj cegłę" i wyścigów taczek. Do wytężonej zabawy zachęcać będzie taniec Boba Budowniczego, kalambury, zabawy z piaskiem kinetycznym i oczywiście konkursy z nagrodami.

Dodatkowo pierwszego dnia rozpocznie się wielki konkurs na największą i najciekawszą budowlę z eco-materiałów, który rozstrzygnie się w drugiego dnia, w niedzielę o godzinie 18:00.

Nauka, zabawa i odrobina "pracy"! Zapraszamy na wyjątkowy, lipcowy Weekend Skrzata, który odbędzie się w Centrum Handlowym Stara Kablownia 8 i 9 lipca, w godzinach od 15:00 do 19:00.

Dzieciakom przypominamy także o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

Data:
2017-07-08
Rozpoczęcie:
15:00
Zakończenie:
19:00
Miejsce:
Czechowice-Dziedzice, Legionów 83A, Czechowice-Dziedzice
Wstęp:
Darmowy
Podziel się na:

Komentarze:Najpopularniejsze:


JESIENNY MAGAZYN

NUMERY ARCHIWALNE


GDZIE NA SPACER Z DZIECKIEM?

 

ZOBACZ ON-LINE